PDA

View Full Version : سوال در مورد داینامیک کردن پست ها

shokolate
چهارشنبه 19 آذر 1393, 16:28 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز

من به Html و CSS و طراحی سایت آشنایی نسبی دارم.
اما تازه دارم سی شارپ رو یاد میگیرم و دارم asp.net هم کار می کنم که یاد بگیرم. برای همین شاید سوالم خیلی ابتدایی باشه :لبخندساده: من تونستم به sql server متصل بشم و اطلاعات رو توی سایت نمایش بدم. اطلاعات به این صورته :
یه جدول درست کردن که توش 4 مورد داشت : 1-آیدی اخبار 2-عنوان اخبار 3-توضیح خبر 4-متن کامل خبر
اما من فقط تونستم توی یه قسمت همه تیترها رو نشون بدم و توی قسمت دیگه همه توضیخ ها و توی قسمت دیگه همه متن های کامل رو!!!
در صورتی که توی قسمت نمایش پست ها مثلا یه جا باید عنوان و توضیح و متن کامل خبر اول باشه و بعدش عنوان و توضیح و متن کامل خبر بعدی و به همین ترتیب ...
ممنون میشک راهنمایی کنین که چجوری باید این کار رو انجام بدم؟
موفق و سربلند باشید

mahdi.net4
پنج شنبه 20 آذر 1393, 12:33 عصر
سلام
شما برای شروع باید سورس های مختلف رو ببینید . من یه نمونه سورس براتون می زارم ، شاید به کارتون بیاد ، این یه سورس تصفیه آب هست ، خیلی سال قبل برای یکی از دوستام درست کردم .

http://cld.persiangig.com/download/FhZlea/dl
رمز فایل : karnaweb.net

shokolate
پنج شنبه 20 آذر 1393, 15:48 عصر
آقا مهدی ممنون از وقتی که گزاشتین و جواب دادین. من پروژه شما رو توی پوشه websites کپی کردم و توی ویژوال استودیو باز کردم. اما موقع اجرا این ارور رو میه :

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)
مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟
ممنون