PDA

View Full Version : درخواست کمک و راهنمایی در نوشتن برنامه SMS

payman pk
پنج شنبه 20 آذر 1393, 20:53 عصر
موضوع پروژه که دارم روش کار می کنم اینکه یه برنامه اندرویدی بنویسم که یه اس ام اس بده به خط موبایل و اس ام اس دریافتی را نمایش بده بدونه اینکه اس ام اس ها در inbox گوشی نمایش و ذخیره بشوند.

حالا من 50 درصد کارا رفتم یعنی اس ام اس را برنامه که نوشتم ارسال و دریافت میکنه ولی با چند مشکل برخوردم:

1) اس ام اس ارسالی و دریافتی نمیخوام تو inbox sms خود گوشی بره؟ حتی اولویت برنامه را 100 دادم و کد : ()this.abort Broadcast را به کلاس sms receive اضافه کردم بعد که رو گوشی برنامه را ریختم رو بعضی گوشی ها مثل lg g3 جواب نداد ولی روی گوشی sony v جواب داد اما بعد از اون وقتی که برنامه بسته است هر اس ام اسی که میومد روی گوشی دیگه داخل inbox گوشی نمیره

2) مشکل دوم اینکه می خوام بعد از ارسال اس ام اس و دریافت ریپلای یه گزینه جدید فعال بشه (مثل buttom next)و کاربر وقتی روش کلیک کرد activity جدیدی باز بشه ووارد مرحله جدید بشه.

3) من برای برنامه یه button گذاشتم که وقتی کار بر روش کلیک میکنه یه activity جدید براش باز بشه اما وقتی برنامه را اجرا میکنم و روی آن کلیک میکنم اول یه پغام خطا با عنوان the application has stop نشون میده و بعد میره تو اون activity

4) مشکل چهارم که دارم اینکه می خوام برای استفاده از این نرم افزار یه محدودیت طراحی کنم که مثلا عد از 6 ماه یا یکسال نرم افزار از کار بیوفته و یه پیغام بده که نسخه جدید را برای استفاده نصب کن یا بعد از ارسال 50 تا اس ام اس این پیغام را بده

نرم افزاری که باش اندروید می نوسیم eclips هست .

دوستان اگر کدی مد نظرتون هست لطف در پاسخ هایتون قرا دهید .

Nevercom
پنج شنبه 20 آذر 1393, 21:34 عصر
همه ی سوالاتتون جواب داره، اما همه رو تو یه تاپیک نپرسید، سوالات رو جداگانه مطرح کنید.
اگر برنامه خطا میده حتماً خروجی LogCat و نمونه کد مورد استفاده رو قرار بدید، اینکه بگید برنامه Force Close داده کمکی به حل مشکل نمیکنه.

د رمورد سوال اولتون، در نسخه های جدیدتر اندروید، تنها یک برنامه میتونه کنترل کامل روی SMS ها داشته باشه، که اون هم باید بعنوان برنامه ی SMS پیشفرض در سیستم معرفی شده باشه، بفیه ی برنامه کنترلی مثل پاک کردن SMS ها رو ندارن.

payman pk
جمعه 21 آذر 1393, 09:05 صبح
دوست عزیز من با بالا بردن سطح دست رسی برنامه SMS خود و اضافه کردن قطعه کدی به برنامه خود تا حدودی به هدف خود رسیدم ولی مشگل اینجاست که وقتی برنامه بسته است باز همان شرایطی که موقع باز بودن برنامه نوشته شده اعمال کردم روی گوشی اعمال میشه مثلا موقعی که برنامه باز است پیام ارسالی و دریافتی را فقط تو یه notifecation نمایش میده و دیگه پیام تو inbox گوشی نمیره اما من میخوام وقتی برنامه را بستم دیگر این شرایط اعمال نشده و پیام های ارسالی و دریافتی به صورت عادی در inbox گوشی بره.

دوستان اگر قطعه کدی مد نظرتو هست لطفا به اشترک بگذارین

maad7line
جمعه 21 آذر 1393, 18:35 عصر
دوست عزیز من با بالا بردن سطح دست رسی برنامه SMS خود و اضافه کردن قطعه کدی به برنامه خود تا حدودی به هدف خود رسیدم ولی مشگل اینجاست که وقتی برنامه بسته است باز همان شرایطی که موقع باز بودن برنامه نوشته شده اعمال کردم روی گوشی اعمال میشه مثلا موقعی که برنامه باز است پیام ارسالی و دریافتی را فقط تو یه notifecation نمایش میده و دیگه پیام تو inbox گوشی نمیره اما من میخوام وقتی برنامه را بستم دیگر این شرایط اعمال نشده و پیام های ارسالی و دریافتی به صورت عادی در inbox گوشی بره.

دوستان اگر قطعه کدی مد نظرتو هست لطفا به اشترک بگذارین

دوست عزیز تو onstop و ondestroy یزنامه ت
()this.abort Broadcast رو دوباره صفر کن

payman pk
شنبه 22 آذر 1393, 16:51 عصر
دوست عزیز تو onstop و ondestroy یزنامه ت
()this.abort Broadcast رو دوباره صفر کن

دست عزیز می توانید یکم بیشتر این مسیر های onstop& ondestory را بیشتر توضیح دهید و بیگین کجا قرار دارند؟
اگر بتوانید با قطعه کدی منظور خود را بیان کنید ممنون می شوم.