PDA

View Full Version : راهنمایی برای خرید کامپیوتر...

Beginner Programmer
پنج شنبه 20 آذر 1393, 23:54 عصر
با سلام خدمت همه دوستداران برنامه نویسی
اقا من میخوام فعالیت برنامه نویسی رو به صورت حرفه ای آغاز کنم و میخوام یه سیستم جدید جمع کنم به نظرتون منطقیه که 3 میلیون پول سیستم بدم؟و یه چیز قدر جمع کنم؟اصلا کار حرفه ای مثل برنامه نویسی به سیستم حرفه ای نیاز داره؟در هر حال کار برنامه نویسی یه کار حرفه ای محسوب میشه!
من فکر میکنم فقط کسایی که کار گیم یا گرافیکی انجام میدن نیاز به یه سیستم حرفه ای دارن آخه مثلا یه برنامه مثل ویژوال استودیو که تا اونجایی که میدونم سنگین ترین کامپایلر هست چه سیستمی میخواد؟i3 هم زیادیشه...:متعجب:
یه نظریه وجود داره اینه که واسه برنامه نویسی سیستم قوی نیاز نیست ولی خوب من میخوام یه دفعه خرج کنم واسه چند سال راحت باشم نظر شما چیه؟آیا یه سیستم بخرم که فقط ویژوال استودیو رو بتونه بکشه بعد که حرفه ای شدم سیستم حرفه ای جمع کنم؟
حالا اگر من اشتباه میکنم یکی بیاد روشنم کنه...:لبخند:

پیام حیاتی
دوشنبه 24 آذر 1393, 09:35 صبح
سلام
به جای یک PC یک لب تاب خوب خریداری کنید.
توجه کنید که برنامه نویسی فقط ویژوال استودیو و SQL نیست و شما با ui یا UserInterface هم کار دارید از جمله طراحی فرم ها که می تونید در فتوشاپ یا نرم افزارهای مشابه دیگر انجام بدید ، از اونجا که برای استخدام و شروع کار نیاز به نمایش نمونه کارها دارید ذاشتن و مزیت جا به جایی لب تاب یک امر بدیهی است.
لب تاب Acer-V3-772G با کانفیگ 32گیگ رم رو پیشنهاد می کنم ، قیمت تقریبی 4.400 کانفیگ 16 گیگ رم هم که خودم خریداری کردم 3.750 .
sql و vs غول های نرم افزاری هستند ، حالا بخوایم کنارشون برنامه های کاربردی دیگر هم نصب کنیم حتمن نیاز به یک سیستم خوب داریم خصوصا" در اواسط و آینده کاری که حجم کدها بالا می رود و سرعت اجرا و کامپایل کدها بیش از پیش به چشم می خورد.
موفق باشید.

behnam404
سه شنبه 25 آذر 1393, 23:05 عصر
با حداقل سیستم (که بتونید روی اون کام‍ایلر و ویرایشگر متن نصب کنید) هم میشه کد نویسی کرد
اما باید با توجه به نوع برنامه هایی که میخوایین تولید کننید سیستم انتخاب کنید.

Aalibeigi
چهارشنبه 26 آذر 1393, 14:09 عصر
سلام
تا الان که من برنامه نویسی کردم نیازی به سیستم آنچنانی ای ندارین
یه سیستم با یه رم چهار و سی پی یو چهار هسته ای وکارت گرافیک و صدای مناسب کارتونو راه میندازه
نیازی به کارت گرافیک آنچنانی نداری
در یه حدی که یه فوتوشاپ روش نصب کنی
اما نظر شخصی منو میخواین یه لب تاب بگیرین
تا موقع ارائه راحت باشین و نمونه کارهاتون رو بعدا راحت نشون میدین موقعی که میخواین پروژه بگیرین
من خودم acer espire e1 دارم خوبه واسه کارام تازه زیادم هست
نظر شخصی خودتونه برین ببینین تو بازار چی هست و یه لب تاب بگیرین که خدمات پس از فروشش درست و حسابی باشه
نه این که ال سی دیش سوخت دیگه گیر نیاد(این بلا سر یکی از دوستام به تازگی اومده آخه)
تازه دقت کنین کارت گرافیک هم نسوزونه
کیبردش خیلی مهم نیست فوقش یه کیبرد یو اس ی میخرین میزارین واسه کد زدناتون