PDA

View Full Version : مشکل در هنگام اجرای برنامه

seied javad
جمعه 21 آذر 1393, 00:01 صبح
سلام خسته نباشید
من یک برنامه ای نوشتم و براش setup درست کردم ولی حالا که میخوام اجراش کنم بعد از لود شدن و در هنگام وارد کردن نام کاربری و رمز عبور که admin است این خطا میاد.
کسی می تونه بگه مشکل کجاست؟
126512

esafb52
جمعه 21 آذر 1393, 05:14 صبح
با سلام به خاطر ورژن sql هست که دارین استفاده می کنین دیتابیس رو احتمالا با یه نسخه جدیدتر ساخیتن و حالا دارین از یه نسخه قدیمی تر استفاده میکنین سعی کنین هر دو نسخه رو یکسان کنین
موفق باشین

محمد رضا فاتحی
جمعه 21 آذر 1393, 16:28 عصر
بهترین کار استفاده از اسکریپت برای ایجاد پایگاه داده است خود من بارها به این مشکل برخورد کردم آخرش رفتم سراغ اسکریپت

seied javad
شنبه 22 آذر 1393, 13:49 عصر
با سلام به خاطر ورژن sql هست که دارین استفاده می کنین دیتابیس رو احتمالا با یه نسخه جدیدتر ساخیتن و حالا دارین از یه نسخه قدیمی تر استفاده میکنین سعی کنین هر دو نسخه رو یکسان کنین
موفق باشین

سلام من اینو با sql experes پایگاه داده خود سی شارپ درست کردم و الان که نصبش میکنم این خطا را میده باید sql نصب کنم؟ sql چه ورژنش؟

seied javad
شنبه 22 آذر 1393, 13:50 عصر
بهترین کار استفاده از اسکریپت برای ایجاد پایگاه داده است خود من بارها به این مشکل برخورد کردم آخرش رفتم سراغ اسکریپت

اسکریپت چی هست؟یعنی برای حل این مشکل باید دوباره کد نویسی کنم؟

محمد رضا فاتحی
شنبه 22 آذر 1393, 14:16 عصر
نه نیازی به دوباره کد نویسی نیست یه سرچ کوچولو انجام بدی اسکریپت ساخت دیتابیس و جدول و... هست اونا رو بدست بیار بعد می تونی در اولین اجرا برنامت چک بکنی دیتابیس وجود داره یا نه اگه وجود داشت که هیچ اگه وجود نداشت با اسکریپت هایی که نوشتی دیتابیست رو یجاد می کنی اینطوری یه حسنی که داره اینه که روی هر اسکیوالی برنامت اجرا میشه و محدود به یه ورژن نمیشه فقط حواست باید به کانکشن استرینگ باشه!!!