PDA

View Full Version : کار یا آموزش

sairon123
جمعه 21 آذر 1393, 10:50 صبح
سلام دوستان
من چند وقتیه یادگیری php رو شروع کردم
با چند نفر که صحبت میکردم گفتن که بهتره پاره وقت به صورت کاراموزی یه جایی مشغول شی تا هم تجربه کسب کنی هم بیشتر یادبگیری
حالا می خواستم نظر شما رو بدونم که اول کامل یاد بگیرم یا با همین دانش اندک برم یه جایی مشغول شم؟؟ کدوم بهتره

rezaonline.net
جمعه 21 آذر 1393, 10:57 صبح
اول کامل یادبگیر

برنامه نویسی مثل شاگر مکانیکی نیست که شاگردی کنی یاد بگیری .

درضمن نصفه نیمه هم یاد بگیری کار دست خودت میدی
پس فردا سایت میسازی یه بچه میاد هکش میکنه پرچم عربستان میذاره صفحه اول هر هر میخنده

hamedarian2009
جمعه 21 آذر 1393, 11:06 صبح
سلام. بله در کل منظور دوستان این بوده که شما باید دست به کد بشین تا بتونین بهتر یاد بگیرین و حرفه ای بشین حالا میتونه کارآموزی در یک شرکت باشه اگر شرکتی وجود داشته باشه! ولی راه بهتر میتونه این باشه که خودتون توی خونه برای خودتون پروژه تعریف کنید و انجام بدین ابتدا از پروژه های ساده شروع کنید
بالاخره اول باید از طریق منابع آموزشی تا یه حد متوسطی با این زبان آشنا بشین پس قبلش حتما روآموزش هم کار کنید

sairon123
جمعه 21 آذر 1393, 11:12 صبح
داداش اونقدر هم پرت نیستم که هر بچه هکری بیاد هک کنه.
خدایی نمیدونم در چه حد بلدم یا آیا میتونم تو بازار کا کنم یا نه ، من تقریبا فیلم های آموزشی مربوط به php سایت دانشجویار رو دارم میبینم ولی میترسم که وارد بازار کار بشم
تقریبا بیشتر فیلم های مربوط به php سایت دانشجویار رو دیدم
تمام فیلم های استاد اکبری منش رو دیدم به جز سامانه تغذیه
فیلم های ساخت فروشگاه با php استاد پاسبان ، فیلم آموزش php در قالب پروژه نیازمندی های خودر استاد حمزه زاده رو دیدم
والان هم دارم فیلم آموزش پیاده سازی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با PHP به صورت شی گرا استاد صدیقی رو میبینم و بعدش هم قصد دارم فیلم شبکه اجتماعی استاد پاسبان رو ببینم
بعد از اون هم میخوام فیلم سامانه تغذیه رو ببینم

sairon123
جمعه 21 آذر 1393, 11:31 صبح
نمیدونم آیا با این آموزش ها میتونم وارد بازار کار بشم یا نه
تا حالا کار خاصی انجام ندادم ، میترسم که یهو یه پروژه ای بخوره نتونم انجام بدم

DR.HTML
جمعه 21 آذر 1393, 11:44 صبح
دوست عزیز منم اون فیلمهارو دیدم اون فیلمها برای شروع کار بد نیستند اما واقعا برنامه نویسی php خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست که تا چندتا پرو›ه پیاده نکنید و به مشکلاتش بنخورید نمیتونید کاریو از پیش ببرید

rsgcom
جمعه 21 آذر 1393, 12:26 عصر
پیشنهاد میدم اول html خوب مسلط شید بعد با یک ایدیتور خوب php کدهای ساده php بخونید و بعد فیلم و غیره اگه تو یک شرکت کار کنید هم خوبه.

sairon123
جمعه 21 آذر 1393, 18:46 عصر
ممنون از راهنمایی دوستان
چند تا پروژه مثل مدرسه و هیئت و یه سایت تبلیغاتی واسه یه شرکت دارم کار میکنم
ولی چندتا پروژه بهم خورده که پول خوبی هم میدادن ولی چون یه قسمت هایی رو بلد نبودم قبول نکردم ، سیستم پیش بینی فوتبال و سیستم وبلاگدهی بودن
هر چی هم دنبال این آموزش ها تو نت میگردم اصلا پیدا نمیکنم
اگه بخوام در حد سیستم پیش بینی فوتبال ، وبلاگدهی ، پاپ اپ ، بازدیدساز و ... یاد بگیرم باید چیکار کنم؟؟؟
یه مشکل دیگه هم که وجود داره اینه که تو مازندران هم کلاسی نیست که این موارد آموزش داده بشه

hamedarian2009
جمعه 21 آذر 1393, 23:25 عصر
متاسفانه اکثر کلاس ها اساتید خوبی ندارن و مقدمات زبان رو فقط بلدن و یاد میدن
پیشنهادم اینه که باید اسم استادتون رو تو وب سرچ کنی ببینی آیا این استاد گرامی اصلا خودش سایتی داره یا نه و آیا چندتا سایت طراحی کرده یا نه پس اگه کسی رزومه ای نداشت نرو سمتش
اگه تهران میتونی دوماه بری و جای خواب داری یا هتل میری یه جا معرفیت کنم استاد بسیار با دانشی هست و مشاوره رایگان هم میده

beh3000
شنبه 22 آذر 1393, 07:50 صبح
این استاد رو لطفا معرفی میکنید ؟ من ای نشرایط رو دارم میتونم برم تهران

hamedarian2009
شنبه 22 آذر 1393, 10:19 صبح
این استاد رو لطفا معرفی میکنید ؟ من ای نشرایط رو دارم میتونم برم تهران

برای اینکه تبلیغ نشه اطلاعات این استاد رو براتون پیغام خصوصی فرستادم. موفق باشین

sairon123
شنبه 22 آذر 1393, 11:58 صبح
ممنوم دوست عزیز
چون دانشجو هستم نمیتونم فعلا واسه دوره برم تهران
ولی قصد دارم تابستون یه دوره php و java تو تهران ببینم
داداش بی زحمت اطلاعات استاد رو واسم بفرست

istanbulro
شنبه 22 آذر 1393, 12:11 عصر
کار فقط کار