PDA

View Full Version : راهنمایی برای پروژه پایتون

hirad000
جمعه 21 آذر 1393, 21:24 عصر
سلام.
پروژه من ازین قراره ک از ی دسکتاپ عکسگرفته بشه و به دسکتاپ دیگه ای منتقل بشه
به زبان پایتون
کسی هست کمک کنه؟
اگ راهنمایی کنید ممنون میشم.

n.nowroozi
شنبه 22 آذر 1393, 15:12 عصر
میتونی از طریق این کتابخونه عکس بگیری:
https://pypi.python.org/pypi/pyscreenshot

hirad000
شنبه 22 آذر 1393, 20:06 عصر
میشه بگید چطور میشه ران کرد و چطور باید تستش کنم؟
ی صفحه exe باز و بسته میشه. با پایتون کار نکردم . نصبش کردم و چند تا فیلم دیدم ازش و برناه های کوچیک توش نوشتم ولی اینطوری تاخالا ران نکردم
اگ میشه لطفا راهنمایی کنید.

hirad000
شنبه 22 آذر 1393, 21:21 عصر
باید کتابخونه ای از قبل import کرد بعد برنامه رو نوشت؟ یا این خود کتابخونه؟ کجا باید اینکارو کرد؟
اجراش میکنم ران نمیشه

n.nowroozi
شنبه 22 آذر 1393, 21:31 عصر
توصیه میکنم یه کتاب واسه شروع کار با پایتون بخونید . چون این مباحث خیلی فراتر از یه تاپیک توی فروم هست. شما باید اول با زبان پایتون و شیوه نصب و استفاده از کتابخونه ها آشنا بشید بعد تازه اون موقع شروع کنید به نوشتن چنین پروژه ای.

hirad000
سه شنبه 25 آذر 1393, 20:43 عصر
توصیه میکنم یه کتاب واسه شروع کار با پایتون بخونید . چون این مباحث خیلی فراتر از یه تاپیک توی فروم هست. شما باید اول با زبان پایتون و شیوه نصب و استفاده از کتابخونه ها آشنا بشید بعد تازه اون موقع شروع کنید به نوشتن چنین پروژه ای.

آخه من تا دو هفته دیگ همچین پروژه ای باید تحویل بدم.فیلم دانلود کردم برای شروع ولی وقت نمیشه نگاه کرد که بتونم انجامش بدم
کمکی میخواستم از این راه که بتونم تا حدودی این پروژه رو یاد بگیرم ک بتونم تحویل استاد بدم.
با تشکر

n.nowroozi
چهارشنبه 26 آذر 1393, 08:06 صبح
با این تایم و این سطح آشناییتون بعید میدونم بتونید با کمک هم این رو انجام بدید مگه اینکه یکی رو پیدا کنید کلا براتون انجام بده.

hirad000
پنج شنبه 27 آذر 1393, 08:27 صبح
با این تایم و این سطح آشناییتون بعید میدونم بتونید با کمک هم این رو انجام بدید مگه اینکه یکی رو پیدا کنید کلا براتون انجام بده.

ok , ba tashakor