PDA

View Full Version : ترفند استفاده کردن از کدهای HTML در کتابخانه Swing در جاوا

zehs_sha
چهارشنبه 03 خرداد 1385, 08:40 صبح
همان طور که می دانید جاوا دارای کتابخانه قدرتمندی به نام Swing است . کتابخانه Swing واسطه های گرافیکی کاربر یا همانGUI که چگونگی ارتباط کاربر با برنامه کاربردی را پیاده سازی می کند.یکی از مزایای استفاده از کتابخانه Swing امکان استفاده از کد HTML و فایل های css و مزایای آن در جاوا می باشد.که با بهره گیری از هر دو می توان به واسطه های گرافیکی قوی تری دست یافت جهت دریافت کامل مقاله فایل زیر را دانلود کنید :

3tareh
شنبه 06 خرداد 1385, 11:42 صبح
سلام
این فایل دانلود نمی شه:ناراحت:

zehs_sha
یک شنبه 07 خرداد 1385, 09:17 صبح
چرا می شه من امتحان کردم

pooyanm
دوشنبه 15 خرداد 1385, 05:30 صبح
سلام آقای zehs_sha خسته نباشید
این مقاله هم مثل بقیه واقعا محشر بود یک نکته هم اگر به اون اضافه کنید که در JLable و متد JComponent.setToolTipText هم می توان از HTML استفاده کرد.

اگر یک زحمت دیگه هم بکشید لینک همه آموزش ها را در یک تاپیک در همین صفحه به صورت یکجا قرار بدید و مقالات جدید را هم بعد از معرفی در هر یک از بخش های سه گانه مربوط به اون در تاپیک به روز کنید دسترسی به اونها برای کاربران جدید هم ساده تر می شه.

zehs_sha
سه شنبه 16 خرداد 1385, 09:07 صبح
متشکرم از پیشنهاد شما سعی می شود که در اولین فرصت اعمال گردد:

adnan9011
دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 22:14 عصر
خیلی ممنون ... تو یکی از پروژه های شرکت دیده بودم که با html کدزده بودن ... این مطلب خیلی به دردم خورد ممنون

a.seieddokht
چهارشنبه 03 مهر 1392, 23:17 عصر
دوستان عزیز چرا انقدر حالا کثیف کد میزنید من راه بهتری بلدم واسه طراحی فرم خوب میشه گفت یجورایی HTML ولی ساده تمیز مرتب با استفاده از layout manager LipsTik:لبخندساده: