PDA

View Full Version : سوال در مورد نحوه در یافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت

RIG000
یک شنبه 23 آذر 1393, 16:10 عصر
سلام.
شماره 3=> می خواستم بپرسم ایا برای دریافت درگاه به طور مشتریان حقیقی ما نیاز داریم که سند یا ... ببریم؟!!!!

۱٫اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت
۲٫نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
۳٫دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت
۴٫امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی
۵٫دارا بودن آدرس اینترنتی (دامنه) با پسوندهای مجاز نظیر

شماره 4 => الان من شماره 4 رو هم مشکل دارم...
اینو از کجا بیارم اصن موضوعش چیه!!!

در ضمن شماره 1 رو هم باید اصل شناسنامه رو بدم بانک شهرمون اونم اصلش رو بفرسته به مراجع بالاتر!!! بعدا" گمش نکن گرفتار شیم؟

RIG000
یک شنبه 23 آذر 1393, 16:22 عصر
فکر میکنم این گزینه 4 مربوط به e namad باشه... راستش من میخام چند تا ویدو و پروژه از اینجور چیز ها واسه فروش بذارم مثلا. یعنی در همین حد با همین ها... حالا شنیدم که enamd برای بعضی چیز ها نیاز نیست ... نمیدونم این سایت من باید حتما enamad داشته باشه یا نه... از کجا بدونم که شامل سایت من میشه یا نه ...

TeacherMath
یک شنبه 23 آذر 1393, 16:51 عصر
https://de.zarinpal.com/Labs
http://shaparak.ir/content?id=290
http://www.enamad.ir/SSLPage.aspx?page=Request.aspx

RIG000
یک شنبه 23 آذر 1393, 17:20 عصر
من زرین پال اینارو نمی خوام.
دوستانی که کار کردن. ایا برای ویدیو باید حتما ما e namad بگیریم. خب من نمیخام بگیرم نیازی ندارم. ایا اجباریه؟! دوستانی که کار کردن راهنمایی کنن لطفا..

zarei_62
جمعه 24 بهمن 1393, 17:44 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل کوچیک دارم.
من کدهای بانک ملت رو پیاده سازی کردم
فقط اینکه بعد اینکه پرداخت در بانک انجام میشه و دوباره به سایت خودم برگشت داده میشه session من پاک میشه. session timeout را هم روی 20 تنظیم کردم.
باید چیکار کنم که سشن پاک نشه. چون میخوام کاربر در حالت لاگین باقی بمونه.
خیلی فوریه.

zarei_62
شنبه 25 بهمن 1393, 08:26 صبح
کسی نیست کمکم کنه

maryam.nop
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:25 صبح
سلام درگاه پرداخت برای نسخه 3.5 nopcommerce میخوام اگر دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید:افسرده:

RIG000
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:50 صبح
سلام درگاه پرداخت برای نسخه 3.5 nopcommerce میخوام اگر دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید
:افسرده:
در گاه پرداخت رو باید بری حساب بانکی داشته باشی و از اون بانک اقدام کنی .... من جدیدا" گرفتم و تموم شد رفت و کد هاشم زدم. برای بانک ملت بود ...

TeacherMath
سه شنبه 12 اسفند 1393, 14:10 عصر
در گاه پرداخت رو باید بری حساب بانکی داشته باشی و از اون بانک اقدام کنی .... من جدیدا" گرفتم و تموم شد رفت و کد هاشم زدم. برای بانک ملت بود ...

میشه روال دریافت درگاه اینترنتی رو برای ما شرح بدین چون منم می خوام درگاه بگیرم اما شرکت ندارم.

RIG000
سه شنبه 12 اسفند 1393, 22:39 عصر
میشه روال دریافت درگاه اینترنتی رو برای ما شرح بدین چون منم می خوام درگاه بگیرم اما شرکت ندارم.
شما به عنوان فرد حقیقی در به چرداخت ثبت نام میشی نه حقوقی. یعنی نیازی به شرکت نیست . مغازه نیست و ....
اگر هر کسی تو بانک بهت گفته باید حتما شرکت داشته باشی و ... زنگ بزن به پرداخت. تو با به پرداخت اوکی باش. کارمندان بانک چیزی نمیدونن.
باید فقط یه اجارنامه ببری برای بانک یکی از مدارک که اونم برو مشاور املاک برات صوری یه چی بزنه ....
بعدش ببر اونجا و به بانک تحویل بده اما بهشون نگی... یز سختی نیست هر چی اونا حرف خودشنو زدن تو هم حرف خودتو بزن. فقط یادت باشه تا جایی که میشه سر میدوننت. سپیچ باشی