PDA

View Full Version : نیازمند برنامه نویس اندروید برای همکاری در پروژه ها

persiasina
سه شنبه 25 آذر 1393, 19:37 عصر
با سلام
اینجانب یک گرافیست ، طراح رابط کاربری و البته ایده پرداز در زمینه ی برنامه های اندرویدی هستم و حدود یک ماه پیش بوسیله ی یک تایپیک در همین انجمن توانستم یک کدنویس اندروید پیدا کنم و پروژه ی خودم رو تا جایی پیش ببرم اما به دلیل غیر حرفه ای بودن برنامه نویس در میانه ی کار انصراف داد و الان پروژه ام نیمه تمام است ، نیاز به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید دارم تا در پروژه های مختلف بنده رو همراهی کنه و البته حتما نمونه ی کار قابل قبول هم داشته باشه .

persiasina
چهارشنبه 26 آذر 1393, 10:52 صبح
دوستان بنده شدیدا احتیاج به برنامه نویس اندروید دارم برای اجرای پروژه ها .

persiasina
پنج شنبه 27 آذر 1393, 15:15 عصر
آپدیت ......................

Abbas Naghdi
پنج شنبه 27 آذر 1393, 15:20 عصر
سلام ... اگه ایده داری من باهات همکاری میکنم اما اگه پروژه هات تکراری هستند پیشنهاد میکنم ادامه ندی :)
من خودم الان دوتا پروژه همزمان دارم کار میکنم اگه ایده خوب داشته باشی کنار میزارم پروژه هامو ...
بقیه بچه ها هم هستند ...

persiasina
پنج شنبه 27 آذر 1393, 15:24 عصر
سلام ... اگه ایده داری من باهات همکاری میکنم اما اگه پروژه هات تکراری هستند پیشنهاد میکنم ادامه ندی :)
من خودم الان دوتا پروژه همزمان دارم کار میکنم اگه ایده خوب داشته باشی کنار میزارم پروژه هامو ...
بقیه بچه ها هم هستند ...
جناب من طرح و ایده زیاد دارم ولی متاسفانه برنامه نویس حرفه ای در سطح اجرای اون وجود نداره الان همین برنامه که متوقف شده یک تقویم ساده با عنوان "تقویم ورزشی استقلال" هستش که برنامه نویس توانایی اجرای کاملش رو نداشت .

Abbas Naghdi
پنج شنبه 27 آذر 1393, 15:53 عصر
جناب من طرح و ایده زیاد دارم ولی متاسفانه برنامه نویس حرفه ای در سطح اجرای اون وجود نداره الان همین برنامه که متوقف شده یک تقویم ساده با عنوان "تقویم ورزشی استقلال" هستش که برنامه نویس توانایی اجرای کاملش رو نداشت .

عزیز آخه توانایی انجام منظورتون چیه ؟
مگه قراره سیستم عامل درست کنید .. از لحاظ توانایی انجام نگران نباشید ... فقط ایده هاتون به درد نخورن مثلا همین ایده که گفتین چون خیلی ساده میشه برنامه استقلال رو پیدا کرد و نرم افزار هاشم موجوده و ..

persiasina
پنج شنبه 27 آذر 1393, 16:06 عصر
عزیز آخه توانایی انجام منظورتون چیه ؟
مگه قراره سیستم عامل درست کنید .. از لحاظ توانایی انجام نگران نباشید ... فقط ایده هاتون به درد نخورن مثلا همین ایده که گفتین چون خیلی ساده میشه برنامه استقلال رو پیدا کرد و نرم افزار هاشم موجوده و ..
جناب ببخشید شما اصلا میدونید این برنامه چیه ؟ من عرض کردم "تقویم ورزشی استقلال" یک تقویم با تم استقلال که برای کاربران جذاب هست . اگر امکانش هست و وقت دارید یک ایدی یاهو یا جیمیل برام بفرستید .