PDA

View Full Version : ایجاد User از نوع FTP

rahele_sa
چهارشنبه 17 خرداد 1385, 14:28 عصر
سلام
بیخشید که اینجا مطرح می کنم آخه هیچکی بلد نیست
گفتم شاید بچه های اینجا بتونند کمک کنند .

من یک برنامه دارم که برای اجراش از من چند تا چیز میخواهد .
1. نام سرور SQL
2. رمز sa
3. رمز FTP
نام سرور و SQL و رمز saرا وارد کرده ام (حالا نمی دانم رمز FTP چیست ؟) (کجا باید User از نوع FTP بسازم بعد رمزشو اینجا بزنم .! )

یکی از دوستانم می گفت که باید روی MyComputer کیک راست کنم بعد Mange را انتخاب کنم بعد پنجره ای باز میشود به نام Computer Manager که سمت چپ پنجره یک Tree وجود دارد . بعدش گفتن که روی Local User And Group کلیک کند سپس پوشه User را انتخاب کن بعد در صفحه سمت راست کلیک راست کنم سپس NewUser را کلیک کنم . بعد از این کار پنجره باز میشود که از ما مشخصاتی می خواهد مثل UserName که من در قسمت UserName نام FTPUser را نوشتم سپس رمزی را وارد کردم بعد دکمه Create را زدم تا User ساخته شود .
حالا که می رم همون برنامه را اجرا میکنم بعد رمز FTP را وارد میکنم بازم میگه FTP در دسترس نیست .!

آخه چیکار کنم !

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 01:25 صبح
جای این سوال اینجا نیست...

دوما برای نام کاربری FTP وارد کنید anonymous و برای رمز یک آدرس ایمیل احتملا باید کار بکنه...
در غیر اینصورت باید اول روی ویندوزتون از Control Panle اول یک FTP سرور رو نصب کنید بعد کاربر تعریف کنید...
موفق باشید

rahele_sa
جمعه 19 خرداد 1385, 13:44 عصر
در غیر اینصورت باید اول روی ویندوزتون از Control Panle اول یک FTP سرور رو نصب کنید بعد کاربر تعریف کنید...
موفق باشید

من در کنترل پنل تعریف کرده ام

حالا این User از نوع FTP تعریف کردنش را مانده ام ؟

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 17:01 عصر
اگر FTP Server ویندوزتون رو نصب کرده باشید...در IIS خود Default FTP site nhvdn..
روی اون کلیک راست کنید و Properties بگیرید..در قسمت Security Account باید کاربر anonymous فعال باشه..نبود هم مهم نیست...کاربر مشخص کنید...و در قسمت پائین کاربر ویندوز خودتون که با اون وارد ویندوز میشوید به لیست یوزرهای FTP اضافه کنید...
وتمام...

rahele_sa
جمعه 19 خرداد 1385, 17:29 عصر
خیلی عالی بود

توروخدا کمی بیشتر توضیح بدهید

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 21:45 عصر
همانطوری که از عکس ها میبینید به قسمت Security Account که بروید...
روی دکمه Browse... کلیک کنید بعد روی رکمه Advanced بعد روی دکمه Find Now کلیک کنید...
کاربر خودتون رو که با اون وارد ویندوز میشوید و من در عکس برای خودم رو سیاه کرده ام ..کلیک کنید و انتخاب و بعد هم پسوورد رو انتخاب کنید...
بهتره که کاربر خودتون رو به گروه Administrator نیز اضافه نمائید.
موفق باشید.