PDA

View Full Version : استفاده از BlueStacks به تنهایی

ravand
شنبه 29 آذر 1393, 19:10 عصر
سلام
من یه مدتی با جاوا کار میکردم. تازه تصمیم گرفتم آندروید کار کنم. برای اینکه برنامه های اندروید رو توی ویندوز اجرا کنم برنامه ی BlueStacks را نصب کردم. حالا میخواستم بدونم برای اینکه برنامه نویسی کنم. میتونم از همین BlueStacks به تنهایی استفاده کنم؟ یا باید برنامه ی مخصوص خود اندروید را نصب کنم؟

slr560
شنبه 29 آذر 1393, 21:11 عصر
سلام
من یه مدتی با جاوا کار میکردم. تازه تصمیم گرفتم آندروید کار کنم. برای اینکه برنامه های اندروید رو توی ویندوز اجرا کنم برنامه ی BlueStacks را نصب کردم. حالا میخواستم بدونم برای اینکه برنامه نویسی کنم. میتونم از همین BlueStacks به تنهایی استفاده کنم؟ یا باید برنامه ی مخصوص خود اندروید را نصب کنم؟

شما نیازی نیست اصن از این استفاده کنی
میتونی از Gneymotion استفاده کنی که یه امولاتور فوق العاده برای برنامه نویسا هست. کاربرد blueStack چیزه دیگری هست و بیشتر برای تجربه کار با محیط اندروید استفاده میشه. ولی Genymotion مخصوص برنامه نویسی هست

ravand
شنبه 29 آذر 1393, 21:15 عصر
شما نیازی نیست اصن از این استفاده کنی
میتونی از Gneymotion استفاده کنی که یه امولاتور فوق العاده برای برنامه نویسا هست. کاربرد blueStack چیزه دیگری هست و بیشتر برای تجربه کار با محیط اندروید استفاده میشه. ولی Genymotion مخصوص برنامه نویسی هست
من از BlueStacks برای این استفاده کردم چونکه میخواستم برنامه های اندروید رو در ویندوز اجرا کنم. یعنی شما میگید که اگه Genymotion رو نصب بکنم هم میتونم برنامه نویسی کنم و هم میتونم برنامه های اندروید رو در ویندوز اجرا کنم؟

mohammadnkh
شنبه 29 آذر 1393, 22:53 عصر
من از BlueStacks برای این استفاده کردم چونکه میخواستم برنامه های اندروید رو در ویندوز اجرا کنم. یعنی شما میگید که اگه Genymotion رو نصب بکنم هم میتونم برنامه نویسی کنم و هم میتونم برنامه های اندروید رو در ویندوز اجرا کنم؟

نیازی به genymoution نیست!
همون BlueStacks کارت رو راه میندازه!
من با اندروید استودیو کد نویسی میکنم و برنامه رو روی BlueStacks اجرا میکنم!
بدون هیچ دشواری:لبخند:

فقط فک کنم BlueStacks نیاز به سخت افزار قویتری داره و genymoution هم سریعتره

tux-world
شنبه 29 آذر 1393, 22:58 عصر
اصلا بحث دشواری و یا آسونی نیست. بلو استیک قادر نیست اندازه نرم افزارتون رو درست تشخیص بده و اون رو بزرگ نشون میده. بهتره به همون جنی موشن یا امولیتور اکتفا کنید

mohammad-de
یک شنبه 30 آذر 1393, 07:12 صبح

همون طور که دوستمون گفتند BlueStacks مثل یک تبلت میمونه انگار که برنامه هارو روی یک تبلت 10 اینچی اجرا میکنید به نظرم بهترین گزینه همون Genymotion هست
البته میتونید از هردوتاشون هم در کنار هم استفاده کنید

ravand
یک شنبه 30 آذر 1393, 07:50 صبح
همون طور که دوستمون گفتند BlueStacks مثل یک تبلت میمونه انگار که برنامه هارو روی یک تبلت 10 اینچی اجرا میکنید به نظرم بهترین گزینه همون Genymotion هست
البته میتونید از هردوتاشون هم در کنار هم استفاده کنید

اگه Genymotion میتونه باعث بشه برنامه های آندروید شما در ویندوز اجرا بشه خب من دیگه این برنامه ی BlueStacks رو حذف میکنم. اینا چه فرقی با هم دارن؟

slr560
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:09 صبح
اگه Genymotion میتونه باعث بشه برنامه های آندروید شما در ویندوز اجرا بشه خب من دیگه این برنامه ی BlueStacks رو حذف میکنم. اینا چه فرقی با هم دارن؟
فرقشو بالا گفتم دیگه . blueStack صرفا برای تجربه کار با اندروید هست و برای برنامه نویسی طراحی نشده . ولی Genymotion ابزار کار برنامه نویسی هست

ravand
یک شنبه 30 آذر 1393, 11:05 صبح
دانلودش کردم و نصب کردم. بهم اخطار داد توی سایتش ثبت نام کردم و ثبت نام رو از طریق ایمیل تایید کردم. بازم برام اخطار داد!
اگه برنامه ی
android sdk را نصب کنم چطوره؟ آیا نیازی به تنظیمات خاصی داره؟ و کار کردن باهاش سخته؟
متشکرم.

slr560
یک شنبه 30 آذر 1393, 15:12 عصر
دانلودش کردم و نصب کردم. بهم اخطار داد توی سایتش ثبت نام کردم و ثبت نام رو از طریق ایمیل تایید کردم. بازم برام اخطار داد!
اگه برنامه ی
android sdk را نصب کنم چطوره؟ آیا نیازی به تنظیمات خاصی داره؟ و کار کردن باهاش سخته؟
متشکرم.

خب متن ارور رو بخونید ببینید چی گفته :|
به احتمال زیاد Virtual Box رو نصب نداری. اونم حتما باید نصب باشه

ravand
دوشنبه 01 دی 1393, 09:24 صبح
مشکل حل شد.
پیشنهاد شما برای ویرایشگری که با این برنامه مشکلی نداره چیه؟ از eclipse استفاده کنم خوبه؟ یا پیشنهاد بهتری دارید؟
متشکرم.