PDA

View Full Version : سوال: نرخ حقوق برنامه نویس php (به صورت ساعتی یا ماهیانه)؟

mohammadgsp
شنبه 29 آذر 1393, 21:44 عصر
سلام دوستان
لطفا هرکس می تونه درمورد نرخ حقوق برنامه نویس php (به صورت ساعتی یا ماهیانه) در شرکت های خصوصی اطلاعاتی بهم بده.

ali1323
شنبه 29 آذر 1393, 22:00 عصر
حقوق ماهیانه تمام وقت کاملا مبتدی مینیموم از 800 هزار تومان شروع میشه که از شنبه تا 5 شنبه میشه ولی حرفه ای مینیموم از 1200000 شوع میشه

godofphp
شنبه 29 آذر 1393, 22:56 عصر
حقوق یک برنامه نویس رو به این راحتی نمیشه تعیین کرد بر اساس معیارهای مختلفی به دست میاد ولی اگه برنامه نویس حرفه ای باشه مطمعن حقوقی بالای یک میلیون در ماه دارد

engmmrj
یک شنبه 30 آذر 1393, 09:07 صبح
این کارگر هایی که آجر پرت میکنن بالا روزانه 100 تومان کار میکنن ! اونوقت برنامه نویس حرفه ایی 1 میلیون ؟!

mr.designer
یک شنبه 30 آذر 1393, 09:57 صبح
یه میلیون واسه برنامه نویس php???!!!
اگهی کارگر ظرفشوییو ببینید که هیچ تخصصی نمیخواد هم صبحانه ناهار شام با جای خواب بهت میدن بعضیاشون بیمه هم میکنن حقوقش بین 800 تا 1200 میشه انوقت واسه برنامه نویس که کار تخصصی هست 1 میلیون؟
متوسط حقوق برنامه نویس php حرفه ای از 2500 تا 4000 تومن یا بالاتر میتونه باشه که اینم به رزومه طرف بستگی داره
اگه طرف تازه کاره ولی توانایی حل پروژه های متوسط داره میتونه 1500 تا 2000 تومن بگیره
البته بگم این نظر من بوده ممکنه بعضی شرکت ها خیلی کمتر از این مبالغ به برنامه نویسشون بدن ممکن هم هست خیلی بیشتر بدن

hamedarian2009
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:06 صبح
یه میلیون واسه برنامه نویس php???!!!
اگهی کارگر ظرفشوییو ببینید که هیچ تخصصی نمیخواد هم صبحانه ناهار شام با جای خواب بهت میدن بعضیاشون بیمه هم میکنن حقوقش بین 800 تا 1200 میشه انوقت واسه برنامه نویس که کار تخصصی هست 1 میلیون؟
متوسط حقوق برنامه نویس php حرفه ای از 2500 تا 4000 تومن یا بالاتر میتونه باشه که اینم به رزومه طرف بستگی داره
اگه طرف تازه کاره ولی توانایی حل پروژه های متوسط داره میتونه 1500 تا 2000 تومن بگیره
البته بگم این نظر من بوده ممکنه بعضی شرکت ها خیلی کمتر از این مبالغ به برنامه نویسشون بدن ممکن هم هست خیلی بیشتر بدن

ولی در حقیقت اینجوری نیست رنج حقوق توی شرکت ها همین یک میلیون تا یک و پانصد بیشتر نیست

hooman.pro
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:11 صبح
آخه چرا این مباحث رو مطرح میکنید دست رو دل آدم میزارید. که قوحش .... رو آدم نسار این صاحب شرکتا کنه.!!!!!!!!!!!

kabootar_y
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:17 صبح
این کارگر هایی که آجر پرت میکنن بالا روزانه 100 تومان کار میکنن ! اونوقت برنامه نویس حرفه ایی 1 میلیون ؟!

دوست من فکر میکنم این لحنی که شما استفاده کردید به کارگرها توهین میشه.
ممکنه پدها یا بزرگترهای خیلی از کاربران کارگر باشه. حتی اگه نباشه هم نباید به کسی بی احترامی کنیم.

امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشی.

css-man
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:45 صبح
رویایی فکر نکنیم
یه برنامه نویس ساده بین 800 تا 1 تومن میدن بهش
غیر از این هم بستگی به توانایی طرف داره

جایی که من بودم به بهترین برنامه نویشون که فوق العاده م توانمند بود 3500 میدادن
ولی خوب قطعی نمیشه نظری داد اینجا ایرانه

css-man
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:46 صبح
ولی مهم تر از حقوق تجربه ای هست که ادم تو بازار کار بدست میاره که میلیاردها قیمت داره

mahmod2000
یک شنبه 30 آذر 1393, 10:48 صبح
دوستان خواهشا شعار ندید، بله یه برنامه نویس(حرفه ای) باید حقوقش بالا باشه، ولی الان حقیقت این جامعه چیه؟؟
اون کارگر بیچاره ای که میگید آجر میندازه بالا، شما برید کارشو بکنید ببینید شرایط کاریش چجوریه؟؟ نمیدونم چرا بعضی مواقع بدون فکر مطلبی رو عنوان میکنیم.

برای درآمد بالا هم باید یک گروهی تشکیل بشه و بازاریابی و فن بیان خوب داشت که بتونید پروژه بگیرید، اگر 2-3 تا پروژه خوب از این شرکت های معروف بتونید بگیرید و با کیفیت انجام بدید، شناس میشید و برای پروژه گرفتن کارتون ساده تر میشه.

موفق باشید

H:Shojaei
یک شنبه 30 آذر 1393, 11:12 صبح
بهترین راه اینه که چند نفر رو پیدا کنید اگر واقعا حرفه ای هستید و تو خودتون این رو احساس میکنید که میتونید مدریت هم بکنید با هم یک کسبو کار راه بندازین اگرم همچین کاری نمیتونید بکنید فقط و فقط وارد بازار کار بشید اینجا شاید دو نفر دقیقا با شرایط به لحاظ تخصصی مثل هم 2 میلیون حقوقشون با هم فرق داشته باشه شما کدوم رو انتخاب میکنید برید تو بازار کار با شرکت ها صحبت کنید اولی نه دومی نه سومی شرایط منطقه ای و کاری و میزان حقوقی که باید به ازای کارتون دریافت کنید رو خودتون متوجه میشید شاید اصلا راضی بهش نباشید ولی این مطلب میبینید که شعار دادن یا ندادن هیچ تاثیری رو بازار فعلی نداره شما حرفه ای باشید هم کار هست هم حقوق عالی و بالعکس هم اگه تخصص و توانایی لازم نباشه حتی کارش هم نیست چه رسد به حقوق عالی...
حالا واقعا نمیدونم چرا هیچکی نپرسید توانایی هاتون چیه که بعد قیمتی رو اعلام کنه!! دوستان شما صاحب یک شرکت باشید همینطوری یکی بیاد بهش قیمت میدید؟؟!!
در ضمن شما هم که میزان حقوق میخواید باید یه رزومه ای از خودتون ارائه بدید که بر اساس اون قیمت داده بشه رو هوا که نمیشه گفت شاید من یا دوستان بگیم 1 میلیون ولی توانایی های شما چندین برابر این قیمت بیارزه و شاید هم بالعکس...
اگر میخواید دید کلی فقط از قیمت های بازار واسه خودتون داشته باشید تخصص هاتون رو بفرمایید تا دوستان راهنمایی کنن...

engmmrj
یک شنبه 30 آذر 1393, 14:52 عصر
دوست من فکر میکنم این لحنی که شما استفاده کردید به کارگرها توهین میشه.
ممکنه پدها یا بزرگترهای خیلی از کاربران کارگر باشه. حتی اگه نباشه هم نباید به کسی بی احترامی کنیم.

امیدوارم از انتقاد بنده ناراحت نشی.
معمولا افغانی ها از این کار ها انجام میدن، دمشون گرم با این که خارجی هستن از ایرانی ها بیشتر در میارن!

MMSHFE
دوشنبه 01 دی 1393, 11:08 صبح
توهین به هیچ کسی مجاز نیست. همون افعانی هایی که توی ایران دارن کارگری میکنن، بخاطر اینه که خارجی هستن و به پست دولتی یا استخدام توی شرکتها دسترسی ندارن وگرنه خیلیهاشون توی کشور خودشون آدم محترم و حتی مهمی بودن. خیلی از ایرانیهایی که میرن خارج هم مجبورن کارگری کنن. بهتره به همه مشاغل و همه انسانها احترام بگذاریم. درمورد سؤال استارتر هم باید بگم که حقوق برنامه نویس برحسب تخصصی که داره و شرایط کارفرما فرق میکنه و قانون درست و حسابی براش وجود نداره و همه چیز به عرف بستگی داره. محدوده حقوقی که من تا حالا دیدم از 500 هزار تومان شروع میشه تا 6-5 میلیون تومان و شاید هم بالاتر. باز هم میگم که همه چیز به تخصص شما و شرایط کارفرما بستگی داره. بعضی شرکتها هستن که به یک برنامه نویس حرفه ای 700 هزار تومان میدن و بعضی شرکتها هم هستن که برای برنامه نویس متوسط 1.5 میلیون میدن. تو ایران دنبال چیزی به اسم قانون نباشین (بخصوص تو حوزه IT)

alri66
دوشنبه 01 دی 1393, 11:27 صبح
بعضی شرکتها هستن که به یک برنامه نویس حرفه ای 700 هزار تومان میدن و بعضی شرکتها هم هستن که برای برنامه نویس متوسط 1.5 میلیون میدن. تو ایران دنبال چیزی به اسم قانون نباشین (بخصوص تو حوزه IT)
همینه . یه نکته دیگری هم هست . همین مایی که می خواهیم جایی کارمند بشویم و دوست داریم حقوق 4م بگیریم ، اگر بخواهیم کارمند بگیریم سعی می کنیم نهایت 1م به طرف بدیم . آمال و آرزو و خواسته و بازار جهانی و .... خیلی با شرایط بازار حال حاضر و داخلی کشور که با بیکاری مفرط رو به رو هست فرق داره . دست کارفرما برای انتخاب خیلی خیلی بازه . کم ترین دستمزد و بیشترین کارایی

Mohammadsgh
دوشنبه 01 دی 1393, 12:16 عصر
توهین به هیچ کسی مجاز نیست. همون افعانی هایی که توی ایران دارن کارگری میکنن، بخاطر اینه که خارجی هستن و به پست دولتی یا استخدام توی شرکتها دسترسی ندارن وگرنه خیلیهاشون توی کشور خودشون آدم محترم و حتی مهمی بودن. خیلی از ایرانیهایی که میرن خارج هم مجبورن کارگری کنن. بهتره به همه مشاغل و همه انسانها احترام بگذاریم. درمورد سؤال استارتر هم باید بگم که حقوق برنامه نویس برحسب تخصصی که داره و شرایط کارفرما فرق میکنه و قانون درست و حسابی براش وجود نداره و همه چیز به عرف بستگی داره. محدوده حقوقی که من تا حالا دیدم از 500 هزار تومان شروع میشه تا 6-5 میلیون تومان و شاید هم بالاتر. باز هم میگم که همه چیز به تخصص شما و شرایط کارفرما بستگی داره. بعضی شرکتها هستن که به یک برنامه نویس حرفه ای 700 هزار تومان میدن و بعضی شرکتها هم هستن که برای برنامه نویس متوسط 1.5 میلیون میدن. تو ایران دنبال چیزی به اسم قانون نباشین (بخصوص تو حوزه IT)
100% درسته.یه شرکت رفتم دستمزد رو 3میلیون گفته بودن.یه جا هم 1تومن.بستگی به توانای برنامه نویس و شرایط شرکت داره

php_zone
دوشنبه 01 دی 1393, 17:14 عصر
متاسفانه بازار فعلی آی تی در ایران خواب هستش ( مثل مسکن و ماشین و ... ) و صرفا یکسری تعداد اقلیت فعلا دارن کسب درآمد میکنن :چشمک:
از ماهیانه 600 هزار تومان هست تا بالای 2 - 3 میلیون ....
اکثرا هم فعلا خانم استخدام میکنن تا خیلی راحت اگر حقوق ندادن دردسر دعوا با آقا رو نداشته باشن :لبخند: