PDA

View Full Version : راهنمایی برای تسلط به ASP.Net برای ورود به بازار کار...

baran_programmer
یک شنبه 30 آذر 1393, 03:24 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام عزیزان.
من میخام برنامه نویسی ASP.Net رو شروع کنم البته تا حدی با مفاهیم آن آشنایی دارم در حد طراحی چندتا سایت...!
ولی مدت یکی دو سال میگذرد.
میخام مباحث پیشرفته ASP.NET رو یاد بگیرم و بقول معروف مسلط بشم.
از دوستان خواهش دارم هر کس میتواند راهنمایی کند که از کجا باید شروع کنم و مباحثی رو که فکر میکنید یک برنامه نویس ASP.NET باید مسلط باشد را قدم به قدم مطرح کنید که همراه با مثال یا لینک اون صفحه باشد...
و یا هر چیزی که میتواند به من و امثال من کمک کند تا وارد کار با این زبان بشویم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

پیام حیاتی
یک شنبه 30 آذر 1393, 09:59 صبح
دوست عزیز چرا جستجو نمی کنید در روزهای قبل سوالات مشابه این چنینی بارها در همین انجمن مطرح شده و پاسخ های متعددی هم قرار داده شده.

baran_programmer
یک شنبه 14 دی 1393, 05:37 صبح
حستجو خیلی جواب نداد واسه همین پرسیدم تا اگر کسی میدونه لااقل لینکاشو واسم بزاره!
ولی مثه اینکه دوستان هیچکدوم مایل نبودن پاسخ بدن و کمکی کنند!!!

ahmad156
یک شنبه 14 دی 1393, 19:50 عصر
دوست عزیز ورود به بازار کار شرایط خاص خودش رو داره. امکان داره برنامه نویسی شما خیلی عالی باشه ولی در ابتدا نتونین کار بگیرین و بالعکس امکان داره شما برنامه نویس خوبی نباشین ولی به سرعت وارد بازار کار بشین.سه حالت رو میشه برای یه برنامه نویس در نظر گرفت:
1-خود برنامه نویس ایده ای رو پیاده سازی کنه و سایتی رو راه اندازی کنه.مهم ترین مسئله اینجا ایده شما هست که باید جذابیت خاصی داشته باشه تا بتونه مخاطب خاص خودش رو پیدا کنه.مسئله بعدی پیاده سازی مناسب اون هست که باید کار حرفه ای باشه.توی این موارد شما باید برنامه نویس و ایده پرداز قوی ای باشین
2-برنامه نویس شرکت ها بشین.توی این موارد شاید حرفه ای هم نباشین ولی با حقوق کم میتونین کار کنین و نسبت به سواد و تجربه ای که کسب میکنین حقوق متناسب با اون رو دریافت کنین.به نظرم هر برنامه نویس این مورد رو تجربه کنه خوبه که خیلی ها این تجربه رو دارن.
3-خودتون شرکت بزنین و بتونین با ارگان های دولتی و سازمان های خصوصی بتونین کار کنین.این مورد رو هر کس شاید نتونه تجربه کنه چون لازمه اون داشتن شرایطی غیر از علم و تجربه هست ولی حرفه ای بودن و داشتن علم و تجربه هم میتونه تاثیر مثبت داشته باشه.البته این رو هم در نظر بگیرین که اگر کارتون خیلی عالی باشه طوری که اعتباری برای خودتون و شرکت تون داشته باشین ، خود ارگان های دولتی و سازمان های خصوصی دنبال شما میان

baran_programmer
دوشنبه 15 دی 1393, 05:32 صبح
خیلی ممنون از حوصله شما و راهنمایی مفیدتون.:قلب:

بازم اگه دوستان بیشتر راهنمایی کنند ممنون میشم...

بیتا حکمت
دوشنبه 15 دی 1393, 06:16 صبح
یک راه دیگه واسه کسب در آمد هم اینکه سایتی داشته باشی که خدماتش به دو قسمت تقسیم شه : نسخه معمولی (رایگان ) و نسخه حرفه ای (فروشی )
مثلا ماژول فریر ( البته فریر با Php است ) اسکریپت فروشگاه ساز رو رایگان واسه دانلود گذاشته . این باعث شده که اکثر افرادی که عبارت
فروشگاه ساز رایگان رو سرچ کنن اسمی از این اسکریپت ببینند ، اینجوری میشه که مثلا" روزی سایت فریر 3000 بازدید داره که حداقل 10 درصدش نیاز به خدمات پولی هم دارن ..
تو Asp هم میشه این کارو کرد ، فروش Dll و ..

به نظر من تو ایران شهر محل سکونت هم تو روند کسب در آمد یک برنامه نویس تاثیر داره