PDA

View Full Version : کار نکردن پروژه ای که قبلا نوشته ام

mohammad-gh
دوشنبه 01 دی 1393, 00:45 صبح
با سلام
پروژهای رو قبلا نوشته و اجرا کرده ام که تا به حال استفاده می کردم
حالا به دلیل تغییری که باید می دادم ویژال استودیو 2008 رو که با اون نوشته بودم به صورت فول نصب کردم و ....
اما با باز کردن پروژه و تغییری که روی گزارش میدم , پروژه خطا میده و اجرا نمیشه
خطایی که میده مربوط به گزارش است و میگه نمیشناسه تعریف اون فایل رو
مثلا reportclass not deifined ...
لطفا راهنمایی کنید چی کار باید کنم
ویندوزمم هم سون (7) هست

mohammad-gh
دوشنبه 01 دی 1393, 15:15 عصر
این مشکل چند روزه منو الاف کرده , کسی نیست راهنمایی کنه, نسخه ویژال استودیو من 2008 هست که با اون برنامه رو نوشته ام

barnamenevisjavan
دوشنبه 01 دی 1393, 17:20 عصر
از خطا عکس بزارید
احتمالا کامپوننت خاصی استفاده کردید باید همه رو نصب کنید

mohammad-gh
سه شنبه 02 دی 1393, 01:06 صبح
سلام وممنون
دو عکس از برنامه ام گذاشتم,
تصویر اول : مربوط به خطایی که بعد از تغییر روی گزارش میده و مانع اجراش میشه
126820

تصویر دوم : برای وقتی که می خوام گزارش رو باز کنم که میخواد کریستال ریپورت رو نصب کنه, این نصب رو هر بار برنامه دوباره باز و بسته می کنم میخواد
البته من موقع نصب ویژال استودیو کریستال رو هم انتخاب و نصب کردم,
126821
ویژال استودیو رو چند بار نصب و از نصب دراوردم اما درست نشد
لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم

mohammad-gh
سه شنبه 02 دی 1393, 09:05 صبح
لطفا راهنمایی کنید

barnamenevisjavan
سه شنبه 02 دی 1393, 09:51 صبح
ویژوال روکامل ببندید و کریستال ریپورت رو نصب کنید.سیستم رو ریستارت کنید و پروژه رو باز کنید ببینید مشکلی داره یا ن اگه بازم مشکل داشت سمت راست داخل ویژوال استودیو داخل Sulotion Explorrer روی Refrense کلیک کنید احتمال داره برخی از رفرنس ها ایمپورت نشده باشن اونایی که کنارشون علامت سوال دارن رو حذف کنید و مجددا اضافه کنید

mohammad-gh
سه شنبه 02 دی 1393, 11:47 صبح
سلام
کریستال ریپورت رو از کجا از اول نصب کنم
مگه روی ویژال استودیو خودش نصب نشده

هر بار هم که باز میشه دوباره از اول نصبش میکنه و .. هیچ
خالا چه نصب بشه و چه نصب کریسال رو موقع نصب کنسل کنم گزارش باز میشه , اما تا میخوام به تغییرات بدم اون خطای اولی رو میاره

این هم از متن خظا
Error 1 Custom tool error: "Code generator 'ReportCodeGenerator' failed. Exception stack = CrystalDecisions.Shared.CrystalReportsException: Load report failed. ---> System.Runtime.InteropServices.COMException (0x80004005): Invalid class string

at CrystalDecisions.ReportAppServer.ClientDoc.ReportC lientDocumentClass.Open(Object& DocumentPath, Int32 Options)
at CrystalDecisions.ReportAppServer.ReportClientDocum entWrapper.Open(Object& DocumentPath, Int32 Options)
at CrystalDecisions.ReportAppServer.ReportClientDocum entWrapper.EnsureDocumentIsOpened()
--- End of inner exception stack trace ---
at CrystalDecisions.ReportAppServer.ReportClientDocum entWrapper.EnsureDocumentIsOpened()
at CrystalDecisions.CrystalReports.Engine.ReportDocum ent.Load(String filename, OpenReportMethod openMethod, Int16 parentJob)
at CrystalDecisions.CrystalReports.Engine.ReportDocum ent.Load(String filename)
at CrystalDecisions.VSDesigner.CodeGen.ReportClassWri ter..ctor(String filePath)
at CrystalDecisions.VSDesigner.CodeGen.ReportCodeGene rator.GenerateCode(String inputFileName, String inputFileContent)" F:\net\resayeno\re-listclass.rpt 1 1 Fardayeno Software

mohammad-gh
یک شنبه 07 دی 1393, 06:20 صبح
ویندوز رو عوض کردم درست شد