PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد كامپوننت webpost شركت tms

hodaeian
سه شنبه 02 دی 1393, 20:30 عصر
سلام دوستان
من كامپوننت webpost شركت tms را دانلود كردم و دموي آن را در دلفي اجرا كردم حالا يه سوال دارم تو اين كامپوننت توي قسمت action آن آدرس يه فايل asp داده شده (اين فايل روي سرور خود شركت tms قرار داره) كه اين آدرس رو تو مرورگر بازكردم همه اطلاعاتي كه ارسال ميشه به صورت جدولي توي اين آدرس نمايش داده ميشه كسي ميدونه اين فايل asp را بايد به چه نحوي ايجاد كرد(بهش خيلي نياز دارم)
لطفا دوستان اگه اطلاع دارند دقيق راهنمايي كنند راستش من خيلي برنامه نويسي نكردم
دلفي من 2010 هستش

پيشاپش متشكرم

Mask
سه شنبه 02 دی 1393, 20:52 عصر
سي ميدونه اين فايل asp را بايد به چه نحوي ايجاد كرد(بهش خيلي نياز دارم)

این یه سایت هست که با زبان asp.net طراحی شده.
برای post کردن پارامتر به هر سایتی ، فرقی در زبان تولید کننده وجود ندارد، کافیه نام فیلد رو بدونید ، بوسیله post به اون مقدار پاس بدید.

hodaeian
چهارشنبه 03 دی 1393, 19:18 عصر
يعني اين كامپوننت مثل يه وب سرويس عمل ميكنه (رابط بين برنامه تحت ويندوز و وب )
فقط كسي از دوستان هست كه يه نمونه برنامه با اين كامپوننت داشته باشه كه برنامه سمت وبش هم باشه ببينم بايد چطوري بنويسم آخه تو دمويي كه خود كمپاني گذاشته فايل asp وجود نداره و روي هاسته(دسترسي بهش ندارم)

بازم ممنون

Mask
چهارشنبه 03 دی 1393, 20:03 عصر
نه عزیز جان.
این کامپوننت از شما اسم ایتمهای سایت رو میگیره و مقادیری رو که میخای بهش post میکنه.
این کار رو کامپوننت idHttp خود مجموعه indy هم انجام میده.
این اومده این کار رو اختصاصی در این کامپوننت پیاده کرده.

hadisalahi2
چهارشنبه 03 دی 1393, 20:29 عصر
حمزه جان یعنی این کامپوننت میتونه کادرهای اطلاعاتی یک سایت رو پر کنه؟
درسته ؟

hodaeian
پنج شنبه 04 دی 1393, 09:33 صبح
ببخشيد من خيلي كار برنامه نويسي نكردم شايد سوالاتم خيلي مبتدي باشه ولي سواله ديگه :خجالت:
آيا اين مقاديري كه post ميشه را ميشه تو ديتا بيس هاست هم ذخيره كرد چون توي دومو خودش به نظر فقط اطلاعات پشت سر هم تو يه جدول html ي چيده ميشه من ميخوام داخل ديتا بيس ذخيره بشه و بعد با تسلط بيشتري اونا را نمايش بدم اگه ميشه براي اينكار لطفا يه راهنمايي بكنيد

اگه نمونهاي كه مشابه كاري كه من ميخوام دوستان بزارند كه خييييلي لطف مي كنند