PDA

View Full Version : انتشار خودکار و دستی برنامه در بازار

omid.n1990
چهارشنبه 03 دی 1393, 14:54 عصر
سلام. چندوقتی بود فرصت نشد برنامه تو بازار ارائه بدم. الان میبینم یک گزینه هست که اجازه میده زمان انتشار برنامه رو خودمون تعیین کنیم.
خواستم ببینم اگر خودکار بذاریم چه وقتهایی منتشر میشه و اگر دستی تنظیمش کنم یعنی واقعا هروقت خودمون خواستیم منتشر میشه؟؟ یک مورد دیگه تعداد انتشار برنامه همزمان است. مشکلی از این بابت پیش نمیاد که ممکنه تو یک ساعت کلی برنامه منتشر بشه و توی چندساعت انتشار برنامه ها کم باشه؟
تو شرایط فعلی بهترین زمان انتشار برنامه چه وقتی هست؟
saeidd
چهارشنبه 03 دی 1393, 20:06 عصر
سلام. چندوقتی بود فرصت نشد برنامه تو بازار ارائه بدم. الان میبینم یک گزینه هست که اجازه میده زمان انتشار برنامه رو خودمون تعیین کنیم.
خواستم ببینم اگر خودکار بذاریم چه وقتهایی منتشر میشه و اگر دستی تنظیمش کنم یعنی واقعا هروقت خودمون خواستیم منتشر میشه؟؟ یک مورد دیگه تعداد انتشار برنامه همزمان است. مشکلی از این بابت پیش نمیاد که ممکنه تو یک ساعت کلی برنامه منتشر بشه و توی چندساعت انتشار برنامه ها کم باشه؟
تو شرایط فعلی بهترین زمان انتشار برنامه چه وقتی هست؟
اگه خودکار بذاری بلافاصله بعد از اینکه بررسی شد و مشکلی نداشت، منتشر میشه. بررسیش هم طبق گفته بازار 5 روز کاری طول میکشه. و اگه انتشار دستی رو فعال کنی، بعد از اینکه بررسی شد، هیچ اتفاقی نمی افته و شما خودت باید بری و دکمه انتشار رو بزنی.

نه، مشکلی از بابت انتشار همزمان برنامه ها نیست.

بهترین زمان انتشار برنامه بستگی به خودتون داره

omid.n1990
چهارشنبه 03 دی 1393, 21:14 عصر
سوال من بیشتر این بود که با این اوصاف احتمال داره تو یک ساعت خوب مثل 12 شب کلی آدم بیان و برنامه اشون رو منتشر کنن. اگر بازار واسه اینکار سقف در نظر نگیره ممکنه تو برخی ساعات خیلی برنامه منتشر بشه و تو برخی ساعات هیچ برنامه ای منتشر نشه، از قبل هم قابل پیش بینی نیست.

Programmatore
چهارشنبه 03 دی 1393, 23:13 عصر
بازار خودش تو "وبلاگ رسمی توسعه دهندگان" (http://developersblog.cafebazaar.ir/) توضیح داده...
.
.
راستی دوستان، این بخش برنامه های در حال پیشرفت در بازار بنظر شما چجوریه.. برنامه ها در چه صورت در این تب قرار میگیرند؟ در صورت آپدیت جدید؟ یا از نظر امتیاز یا فروش؟

hey you
پنج شنبه 04 دی 1393, 03:13 صبح
به صورت اتوماتیک، بسته به تعداد خرید، نظرات پنج ستاره و از همه مهمتر یکسری کلمات کلیدی که کاربران داخل نظرات قرار می دن.