PDA

View Full Version : ایجاد قفل و افزایش حفاظت قالب وردپرس

reza898
چهارشنبه 03 دی 1393, 21:16 عصر
سلام به همه یک قالب وردپرس رو خریدم و فارسی سازی کردم حالا میخوام به یک نفر بفروشمش نمیخوام بعدا قالب رو در سایت هایی برای فروش قرارش بده 1- چطور میتونم کدی در قالب قرار بدم(مثلا کد x) که این کد به یک سری فایل ها و یا کد های مهم قالب بستگی داشته باشه که در صورت نبودش سایت ناقص بشه یعنی اگر کد x در قالب نباشد سایت بالا نیاد یا این که سایت ناقص بالا بیاد . 2- چطور میشه قفل دامنه برای قالب قرار داد که فقط بر روی یک دامنه ی خاص به درستی کار کند و سایت بالا بیاد. شخص خریدار قالب کاملا باید این حق رو داشته باشه که قالب کاملا کد شده نباشه و بتونه قالب رو به سلیقه ی خود ویرایش کنه به همین خاطر نمیخوام کل قالب رو با نرم افزارهایی همچون ioncube و... کد کنم و حتی همین خریدار در صورت نیاز به نصب قالب روی دامنه ی دیگری داشت خودم براش نصب و فعالسازی کنم اما قالبی که بابتش کلی هزینه کردم و اورجینال خریداری کردم به راحتی توسط سودجویان در سایت های دیگه دیده نشه. اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

abolfazl-z
چهارشنبه 03 دی 1393, 22:23 عصر
از وب سرویس استفاده کنید.

reza898
چهارشنبه 03 دی 1393, 23:36 عصر
از وب سرویس استفاده کنید.

امکان داره بیشتر راهنمایی کنید ؟ قبلا از جایی یک قالب خریدم که وقتی نصبش کردم سایت ناقص بود و بعد که به پشتیبان گفتم و اطلاعات هاستم رو گرفت دیدم با یک نیم خط کد دستوری define که در فایل wp-config.php که گذاشت سایت کاملا بالا اومد . دقیقا همچین چیزی میخوام . یک کد دستوری پی اچ پی که چک کنه که وابسته به چندتا فایل مهم قالب باشه که اگه این کد در قالب نباشه سایت ناقص بالا بیاد . امکان داره راهنمایی کنید ؟ ممنون میشم

abolfazl-z
پنج شنبه 04 دی 1393, 14:07 عصر
خوب توی نت زیاد هست. من خودم تا به حال با وب سرویس کار نکردم ولی به زبان ساده شما یک تابعی را در سرور دیگر بر اساس مجوز هایی که اون سرور می خواهد فراخوانی می کنید.

abolfazl-z
پنج شنبه 04 دی 1393, 14:09 عصر
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%D8%A8%E2%80%8C%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B 3

http://ehsanavr.com/12430/videography/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-php/