PDA

View Full Version : نحوه خروجی گرفتن از دیتابیس

job_job
پنج شنبه 04 دی 1393, 23:23 عصر
سلام . من یه پروژه ساده نوشتم . شنبه باید پروژه رو ببرم دانشگاه تحویل بدم . چه جوری می تونم فایل دیتابیس رو هم ببرم ؟
یه بار دیگه سوال رو پرسیدم ، یکی از دوستان گفتش که باید export بگیری ولی زیاد سر در نیاوردم . لطفا اگه کسی بلده مراحلش رو بهم بگه ؟ ممنون میشم

H:Shojaei
جمعه 05 دی 1393, 00:21 صبح
برید تو phpmyadmin بعد دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید بعد هم از تبهای موجود گزینه export رو بزنید و بعدش هم ok یا go یا export هرچی هست رو بزنید...
یه فایل بهتون میده که کدهای sql داخلش نوشته شده...
وقتی میخواستید رو سیستم مقصد بریزیدش یه دیتابیس بسازید به همون نام دیتابیسی که داشتید بعد import رو انتخاب کنید و فایل رو مثل مراحل upload انتخاب کنید و بعدش هم ok
.......
واسه اطمینان بیشتر کل پوشه mysql/data رو که محتوی کل دیتابیس های موحود هست کپی کنید و با خودتون ببرید اگر export ناقصی چیزی بود این پوشه رو تو مسیر مربوطه بریزید...

job_job
جمعه 05 دی 1393, 14:01 عصر
تشکر فراوان دوست عزیز

job_job
شنبه 06 دی 1393, 08:56 صبح
راستی شما فرمودین که میتونید کل پوشه database رو با خودم ببرم . تو پوشه دیتابیس فقط یک فایل هست که اسمش
how to backup database.txt هستش . آیا این فایل رو باید ببرم؟

H:Shojaei
شنبه 06 دی 1393, 10:55 صبح
من از easyphp استفاده میکنم و داخل پوشه www یه پوشه به نام mysql هست و تو اون یه پوشه به نام data که تو این پوشه تمام دیتابیسهام موجوده شما اگر از xamp استفاده میکنید باید ببینید دیتابیسهاش کجاس من قبلا کار کردم ولی خاطرم نیست کجاش بود...
یا میتونید اسم دیتابیستون رو سرچ کنید هرجا بود همون دایرکتوری رو بردارید...

hamedarian2009
شنبه 06 دی 1393, 15:38 عصر
توی xampp باید تو چنین مسیری باشه

C:\xampp\mysql\data

اما زیاد ضرورت نداره همون export گرفتن و بعد import در کامپیوتر مقصد کفایت میکنه