PDA

View Full Version : سوال: کلیک کردن خودکار

Mamad H . A . M
جمعه 05 دی 1393, 11:03 صبح
با سلام درود چگونه میتونم button رو در سی شارپ کلیک کنم!
ببینید منظورم اینه که من با وب بروزر یک صفحه رو باز میکنم حالا میخوام نرم افزار به طور خود کار بر روی یک دکمه در صفحه اچ تی ام ال کلیک کند
توجه کنید که دکمه صفحه اچ تی ام ال ای دی ندارد!
و ایا میشه بر اساس تک ها یا کلاس ها بر روی اون ها کلیک کرد؟

Mamad H . A . M
جمعه 05 دی 1393, 11:27 صبح
ببین یکی از امکانات سی شارپ کلیک کردن خود کار توی نت هست
من فقط بلدم بر روی دکمه های کلیک کنم که ای دی شون رو دارم
اگه ای دیشون رو نداشته باشم باید چه کنم؟
ببخید این رو هم دادم که اگه بعد توضیح دادم متوجه بشید!

shahryari
جمعه 05 دی 1393, 12:19 عصر
سلام
مقدار value اون باتن رو بررسی کن اگه اونی که خواستی بود، ایدیشو بگیر و کلیک کن

dele_ghamgin_2008
شنبه 06 دی 1393, 12:03 عصر
چگونه؟
یادم بدید لطفا

باید تابعی بنویسید که بعد از فراخوانی کردن تابع بیاد روی مقدار درخواستی شما کلیک کنه . برای فراخوانی کردن تایع این عبارت رو مثلا میشه نوشت :

ClickButton("id","btnSubmit",webBrowser1);

یعنی اگر id اسمش btnSubmit بود در وب بروزر1 ، روی اون کلیک کنه . حالا شما میگی آیدی نداره . ولی مطمئناً اون بایت یک اسم داره مثلا "ثبت" یا "ارسال"

با استفاده از همین کد میشه فقط کافیه بجای id بنویسی value و بجای btnSubmit اسم اون عبارتی که روی باتن نوشته شده رو بنویسی . اگر روی دکمه نوشته بود "ثبت" شما هم باید بجای btnSubmit بنویسی ثبت.

Mamad H . A . M
شنبه 13 دی 1393, 12:44 عصر
باید تابعی بنویسید که بعد از فراخوانی کردن تابع بیاد روی مقدار درخواستی شما کلیک کنه . برای فراخوانی کردن تایع این عبارت رو مثلا میشه نوشت :

ClickButton("id","btnSubmit",webBrowser1);

یعنی اگر id اسمش btnSubmit بود در وب بروزر1 ، روی اون کلیک کنه . حالا شما میگی آیدی نداره . ولی مطمئناً اون بایت یک اسم داره مثلا "ثبت" یا "ارسال"

با استفاده از همین کد میشه فقط کافیه بجای id بنویسی value و بجای btnSubmit اسم اون عبارتی که روی باتن نوشته شده رو بنویسی . اگر روی دکمه نوشته بود "ثبت" شما هم باید بجای btnSubmit بنویسی ثبت.

دوست عزیز این کد کار نمیده! میشه کد کامل رو بنویسی؟