PDA

View Full Version : سوال: ثبت کاربر در کنترلر دیگری غیر از کنترلر Account

homa sadeghi
شنبه 06 دی 1393, 15:53 عصر
سلام
من می خوام کاربر جدیدی ثبت کنم البته تو کنترلری به نام studentController نه کنترلر account اما به خط
WebSecurity.CreateUserAndAccount(tableperson.UserN ame, tableperson.NationCode);
که می رسه خطای زیر رو می ده
You must call the "WebSecurity.InitializeDatabaseConnection" method before you call any other method of the "WebSecurity" class. This call should be placed in an _AppStart.cshtml file in the root of your site.
لطفا راهنمایی بفرمایید چی باید فراخوانی کنم که این ارور حذف شه

sunn789
شنبه 06 دی 1393, 16:00 عصر
ببینید اینکه کاربر میخواهید ثبت کنید در بانک اطلاعاتی به جز پیشفرضهای خود mvc باید یک پروژه خالی درست کنید و هیثدفهفغ رو خودتون بهش اضافه کنید و بقیه کارها ، که امکان login این دانش اموز وجود داشته باشد ، اما اگر میخواهید فقط دانش اموز رو به عنوان یک گروه مشخصات فقط در بانک ذخیره کنید که بعد کاربرانی که در ASPNETUser ثبت نام کرده اند بهشون دسترسی داشته باشند فقط کافیه Model رو به درستی پیاده سازی کنید و یک کنترل همرا ه با view روایحاد نمایید ،

helpsos
شنبه 06 دی 1393, 18:28 عصر
شاید شما دارین راه رو اشتباه میرین
شما یه نقش در پروژه با نام Student تعریف کن و حالا کاربرانی رو که می خوای به عنوان دانش اموز ثبت شوند این نقش رو بهشون بده

homa sadeghi
یک شنبه 07 دی 1393, 10:48 صبح
سلام به همگی
ممنون از پاسخ همه دوستان
من یه کلاس به اسم student دارم که در اون مشخصات دانش اموز ثبت می شه
حالا من تو ویو مشخصات دانش اموز می گیرم که ثبت کنم اما همراهش نام کاربری رمز وروودش هم می گیرم که به عنوان user تو جدول userProfile ذخیره ش کنم
تو جدول دانش آموز هم کلید خارجی usernameقرار دادم که با جدول userها لینک باشه
اما این ثبت که می خام انجام بدم
به خط

WebSecurity.CreateUserAndAccount(tableperson.UserN ame, tableperson.NationCode);
که می رسه user ثبت کنه خطای زیر رو می ده
You must call the "WebSecurity.InitializeDatabaseConnection" method before you call any other method of the "WebSecurity" class. This call should be placed in an _AppStart.cshtml file in the root of your si

homa sadeghi
یک شنبه 07 دی 1393, 17:24 عصر
ممنون از همه دوستان
مشکل این قسمت با نوشتن خط زیر حل میشه
WebSecurity.InitializeDatabaseConnection("DefaultConnection", "UserProfile", "UserId", "UserName", autoCreateTables: true);