PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد نحوه آپلود فایل های mdf و ldf بر روی هاست sqlsqq

ali_sorouri2005
جمعه 19 خرداد 1385, 03:09 صبح
سلام دوستان
یه مشکل بزرگ برام پیش اومده لطفا راهنمایی کنید
من تا حالا قایل های mdf و ldf رو آپلود نکردم به من گفتن این کار باید از adminstative tools
و از قسمت data sources (odbc) انجام بشه من هم این کار رو کردم و بعد از دادن یوزر . پسورد کانکت با موفقیت انجام می شه ولی من می خوام فایل های بانکمو آپلود کنم آدرس فایل ها رو که الان روی کامپیوتر خودم هست از کدوم قسمت بهش بدم تا آپلود انجام بشه من تا حالا این کار رو نکردم اگه میشه یه توضیح کامل بدید واقعا کمک بزرگی می کنید
با تشکر

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 15:32 عصر
اینجا جای پرسیدن این سوال نیست....
(خیلی بخش خراب شده ...مدیران تذکر بدند لطفا و پست ها رو ویرایش کنند لطفا!)

و چون خودم از آف تاپیک بدم میاد جوابتون رو میدم...

برای انتقال بانک از کامپیوتر خودتون به هاست چند راه وجود داره و فایلهای mdf , ldf رو دستی آپلود نمیکنند..
دو راه خوب این هست که:
1: با query analyzer شما Script جداول و View ها و غیره رو روی بانک در سرور اجرا میکنید و اونجا جداول ایجاد میشه..
2: با استفاده از ابزار های Import/Export در EnterPrise Manager خودتون اطلاعات مربوط به جداول و View های خودتون رو به دیتابیسی که در سرور ساختید ارسال میکنید در این حالت محتویات جداول هم ارسال میشوند...
در این مورد بارها و بارها در بخش SQL صحبت شده...جستجو کنید

ali_sorouri2005
جمعه 19 خرداد 1385, 17:21 عصر
سلام
من شرمنده ام دستت درد نکنه فقط میشه در مورد data sources(odbc) هم توضیح بدی؟
با تشکر

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 20:33 عصر
در چه موردیش؟
این Data Provider برای اتصال به دیتابیس هایی مثل Paradox که قدیمی هستند معمولا استفاده میشه..

ali_sorouri2005
جمعه 19 خرداد 1385, 21:27 عصر
آقا دستت درد نکنه از توی sql server آپلود کردم درست شد ممنونم
فقط یکی از table ها رو error داد و آپلود نکرد ولی 11 تای دیگه کاملا آپلود شد
علتش رو می دونید چیه؟؟؟
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز که واقعا کمکم کردی

white fox
جمعه 19 خرداد 1385, 22:55 عصر
چه ارروری؟ ....توضیح بیشتری بدید...