PDA

View Full Version : سوال: نمایش علامت هشدار هنگام اضافه کردن reference

hastiam
یک شنبه 07 دی 1393, 10:02 صبح
سلام دوستان
من برنامه ای با visual studio 2013 نوشتم و روی یک کامپیوتر دیگه بازش کردم که اجراش کنم 270 تا Error میده، خطای are you missing an assembly reference?
تو قسمت referencها نگاه کردم دیدم جلوی بعضی از reference ها، علامت هشدار میاد که به ظاهر وجود داره ولی موقع اجرا این فایل ها رو نمیشناسه که برای حل این مشکل اومدم تمام reference رو پاک کردم دوباره add کردم ولی باز همچنان مشکل داره.:افسرده::افسرده::افسرده : شکل زیر رو هم فرستادم تا بهتر متوجه بشید. به نظرتون مشکل از کجاست؟
126974

parvizwpf
یک شنبه 07 دی 1393, 10:08 صبح
معمولا با پاک کردن و اد کردن مجدد مشکل باید حل بشه. این امکان وجود داره که ورژن فایلهای dll با هم نخونه. پروژه رو کلین و ریبیلد کنید هم همین داستانه؟

hastiam
یک شنبه 07 دی 1393, 10:22 صبح
معمولا با پاک کردن و اد کردن مجدد مشکل باید حل بشه. این امکان وجود داره که ورژن فایلهای dll با هم نخونه. پروژه رو کلین و ریبیلد کنید هم همین داستانه؟
با پاک کردن و add کردن مجدد مشکلم نشد و پروژه رو clean و rebuild کردم اما همچنان این مشکل وجود داره.:ناراحت::ناراحت:

parvizwpf
یک شنبه 07 دی 1393, 10:25 صبح
یک کار کنید : پروژه ام وی سی جدیدی ایجاد کنید و فایلها رو داخل اون پروژه ببرید.

hastiam
یک شنبه 07 دی 1393, 10:38 صبح
یک کار کنید : پروژه ام وی سی جدیدی ایجاد کنید و فایلها رو داخل اون پروژه ببرید.
ممنون از راهنماییتون، چون تعداد فایلهام خیلی زیاده، این کار یه کم زمانبره ولی فکر میکنم چاره ای جز این نباشه .

hastiam
یک شنبه 07 دی 1393, 16:28 عصر
من یک پروژه جدید ایجاد کردم و فایلهایم رو یکی یکی add کردم دیگه علامت هشدار دیده نمیشه ولی یه مشکل دیگه وجود داره و اونم اینه که یک لایه Domain هم دارم که در لایه های دیگه ازش استفاده میکنم ولی یکی از لایه ها، این لایه رو نمیشناسه و خطای زیر رو میده :

The type or namespace name 'Domain' does not exist in the namespace 'ActiveProject' (are you missing an assembly reference?)

در حالی که از Domain ، در لایه های دیگه استفاده شده و هیچ خطایی نداره نمیدونم چرا تو یکی از لایه ها ، Domain رو نمیشناسه. تو Referenceهای اون لایه هم add کردم.
اگه میشه راهنماییم کنید که برای رفع این مشکل چیکار کنم 270 تا خطا تبدیل شده به 16 تا، و این 16 تا هم مربوط به همین مشکل هست.

این هم عکسش که با کادر قرمز رنگ نشون دادم که در referenceها اضافه شده اما قسمت using خطا داره :
126980

parvizwpf
دوشنبه 08 دی 1393, 08:10 صبح
پاک کنید و دوباره ادش کنید سپس کلین و ریبیلد کنید.

hastiam
دوشنبه 08 دی 1393, 10:53 صبح
پاک کنید و دوباره ادش کنید سپس کلین و ریبیلد کنید.
دقیقا همین کار رو کردم اما درست نشد، واقعا کلافه شدم نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.:گریه::عصبانی++: