PDA

View Full Version : انیمیشن های پیشرفته

pouya1999best@g
یک شنبه 07 دی 1393, 11:52 صبح
با سلام؛
دوست عزیزمون poorman،در قسمت برنامه های کوچک و مفید یک سایت معرفی کردن که چندین انیمیشن جدید رو نمایش میداد.
http://five.agency/the-shape-of-materials-to-come
من از قسمت انیمیشن های اسلاید منو خوشم اومد.
ولی بلد نیستم اونو پیاده سازی کنم.
دوستان لطفا اگه کد این انیمیشن رو دارن به ما هم کمک کنند:لبخند:

saeed_g21
یک شنبه 07 دی 1393, 12:11 عصر
دوست عزیزمون poorman یکجای فرموده بودند : انیمیشن ها دمو هستن و هنوز پیاده سازی نشده

ولی نتونستم پیدا کنم شاید ویرایش کرده :لبخند:

poorman
یک شنبه 07 دی 1393, 16:34 عصر
دوست عزیزتون poorman درست گفته :قهقهه: ( توی تاپیک بحث و گفتگو ) اینا فقط طرح هایی هستن که سعی دارن پیاده سازیشون کنن

ولی اگر علم در ثریا باشد دانشمندانی از ایران بهش دست پیدا میکنن :لبخند::لبخند::لبخند:

من به شدت علاقه مندم این انیمیشن ها رو گسترش بدم بسازم، ایشالا که این اتفاق میفته :لبخندساده:

dasssnj
یک شنبه 07 دی 1393, 16:53 عصر
دوست عزیزتون poorman درست گفته :قهقهه: ( توی تاپیک بحث و گفتگو ) اینا فقط طرح هایی هستن که سعی دارن پیاده سازیشون کنن

ولی اگر علم در ثریا باشد دانشمندانی از ایران بهش دست پیدا میکنن :لبخند::لبخند::لبخند:

من به شدت علاقه مندم این انیمیشن ها رو گسترش بدم بسازم، ایشالا که این اتفاق میفته :لبخندساده:

حیف که امتحانا شروع شده و پروژه های خودمم زیادن وگرنه من هم خیلی دوست داشتم توی این پروژه باشم و کمک کنم . :عصبانی++::افسرده::گریه:

saeed_g21
یک شنبه 07 دی 1393, 18:20 عصر

اسپم نیستااا اشتباه نگیرید

انرژی + هست

خواستن توانستن است پس بیایید بخواهیم تا بتوانیم

pouya1999best@g
یک شنبه 07 دی 1393, 19:01 عصر
راستی یه سوال؛
اگه برنامه Weather TimeLine و بازی نیمرو رو دیده باشید از یک انیمیشن بسیار حرفه ای استفاده کردن.
مثلا روی دکمشون میزنید صفحه بعدی از دکمه به وجود میآد و...
خودتون ببینیدش و بگید چطوری ساخته میشه:لبخند:

saeed_g21
یک شنبه 07 دی 1393, 20:52 عصر
راستی یه سوال؛
اگه برنامه Weather TimeLine و بازی نیمرو رو دیده باشید از یک انیمیشن بسیار حرفه ای استفاده کردن.
مثلا روی دکمشون میزنید صفحه بعدی از دکمه به وجود میآد و...
خودتون ببینیدش و بگید چطوری ساخته میشه:لبخند:

فکر کنم اگه اشتباه نکنم از کتابخونه com.nineoldandroids.animation استفاده کرده !

storm_saeed
یک شنبه 07 دی 1393, 20:53 عصر
زدن بعضی هاشون اسونه مثل drawer ها و دکمه ها
پ.ن حیف دانشگاه وقت ادم رو تلف میکنه و کسیم نیس برا کمک اکثرا هم تو دانشگاه در حال خرخونین و ادم پایه کم میشه پیدا کرد . بخاطر اینه ایرانی ها تو لایبرری های اوپن سورس ضعیف کار کردن تقریبا

pouya1999best@g
یک شنبه 07 دی 1393, 21:25 عصر
فکر کنم اگه اشتباه نکنم از کتابخونه com.nineoldandroids.animation استفاده کرده !

چجوری به اون قشنگی پیاده کرده؟
اکتیویتی نیست که حرکت میکنه.
فکر کنم فرگمنته؛
نمیدونم چجوری درآورده :-(