PDA

View Full Version : سوال: سوال درباره لاگین اتوماتیک

busy.man
یک شنبه 07 دی 1393, 14:16 عصر
سلام به استادای محترم! بنده یه سوال داشتم اونم اینه که چجوری میتونم یه اسکریپتی بنویسم که با داشتن USER و PASS یه وبسایت بتونه یوزر رو لاگین کنه. مثلا من آدرس sample.mysite.com رو میزنم و میخوام این اسکریپت من رو لاگین شده ریدایرکت شده! اگه با PHP میشه که هیچی.

یه سوال دیگه هم اینکه چجوری میتونم با javascript فرم لاگین اون سایت رو پر کنم در حالی که نمیخوام کاربر بفهمه این کار انجام شده!

ostadsho
یک شنبه 07 دی 1393, 17:33 عصر
لطفا دقیق تر توضیح بدید،منظورتون از یه سایت دقیقا چیه؟سایتی که خودتون نوشتید یا یه سایت دلخواه دیگه؟

nazanin_asadi_1
دوشنبه 08 دی 1393, 17:08 عصر
تا اینجا رو اینجوری فهمیدم که شما میخواهید از سایت خودتون به سایت دیگه ای کاربر رو ریدایرکت کنید با این شرط که نام کاربری و پسورد مربوط به کاربر از اون سایت رو دارین

خب این کار خیلی راحته شما میتونید اطلاعات فرم لاکین اون سایت رو از توی سایت خودتون مقدار دهی کنید وکاربر رو به اون سایت ریدایرکت کنید اینجوری کاربر بدون این که فرم لاکین اون سایت رو ببینه راحت لاکین میشه ( به شرطی که سایت مقصد مشخصات دریافتی از فرم لاکینش رو مختص به دامین خودش نکرده باشه اینجوری هم میشه ولی خب یه خرده راه و روشش فرق خواهد کرد )

درباره سوال دومتون هم که گفتید با کمک جاوااسکریپت میخواهید مشخصات فرم لاکین رو پر کنید خب برای این کار اینجوری نمی شه عمل کرد
شما باید اون سایت رو توی Iframe باز کنید و از طریق فرم اصلی به کمک جاوااسکریپت میتونید اینکار رو بکنید (حالا میتونید اون سایت رو توی یک Iframe مخفی باز کنید که کاربر اصلا متوجه نشه

در کل اون چیزی که توی ذهنتون هست اینجوری عملی نمیشه این راهها خیلی ساده هستن و راحت میشه جلوشون رو گرفت