PDA

View Full Version : سیستم پاپ آپ و تبادل بنر

sairon123
یک شنبه 07 دی 1393, 19:03 عصر
سلام خدمت دوستان
دنبال یه آموزش می گردم در مورد سیستم پاپ اپ و بنر کلیکی می گردم
می خوام به یه سایتی قسمت پاپ اپ اضافه کنم و کاربرا با قرار دادن کد تو سایتشون ، به ازای باز شدن پاپ اپ مقداری به حساب کاربر اضافه بشه
همچنین می خوام یه قسمت تبلیغات بنری اضافه کنم تا کاربر کد رو تو سایتش قرار بده و به ازای یک بار کلیک در 24 ساعت مبلغی به حساب کاربر اضافه بشه
هر چی دنبال آموزش تو این زمینه گشتم نبود ، اگه رایگان نبود مشکلی نیست ، فقط اموزشش خوب باشه ، هرچه قدر باشه میدم

sairon123
دوشنبه 08 دی 1393, 10:19 صبح
وجود نداره ؟؟؟؟

رامین مرادی
دوشنبه 08 دی 1393, 12:32 عصر
اینجور سایتا واسه کار کدی که بهت میدن حاوی یه عدد یا آیدی هس البته فک کنم. یا بهتر بگم نظر من.
اون لینک که میدن به شما وقتی بازدید کننده رو اون کلیک میکنه اول میره یه تابع یا یه صفحه ای رو اجرا میکنه براساس آی پی شخصی که کلیک کرده میره و اطلاعات دیتابیس اعم از آی پی بازدیدی کننده و زمان رو به روز میکنه.
بنر هم باید همینجور باشه. قبل اینکه بره صفحه تبلیغ میره یه صفحه پی اچ پی بار میکنه کارای دیتابیس رو انجام میده بعد اتوماتیک میره صفحه تبلیغ. به نظر من .البته باز بگم توی وب کم تجربه هستم. دوستان دیگه بیشتر میتونن راهنماییت کنن.

20data
دوشنبه 08 دی 1393, 12:57 عصر
سلام
ما الان سیستم آماده برای این کار داریم و با قیمت 250هزار تومان به فروش میرسه و 4 ماه پشتیبانی رایگان و امکان شخصی سازی به درخواست مشتری هست
برای مشاهده امکانات سیستم به سایت زیر مراجعه کنید و با مدیر اون سایت در ارتباط باشید
irandynamic.com

موفق باشید

sairon123
دوشنبه 08 دی 1393, 21:13 عصر
من دنبال آموزشش هستم
می خوام یاد بگیرم

رامین مرادی
دوشنبه 08 دی 1393, 22:58 عصر
فک نکنم همچین چیزی رو اینجا آموزش داده باشن. فقط یه راهنمایی بکنم . فک کن تو لینک زیر رو میدی به کاربر تا وقتی روش کلیک کنه پاپ آپ شه و بره یه امتیاز واسه صاحبش ثبت کنه لینک به این صورته : www.yoursite.ir/popup.php?id=568974
خوب فرض اون لینک تبلیغ همونی بود که من نوشتم. حالا کاربر روش کلیک میکنه صفحهpopup.php باز میشه فیلد id رو میخونه این آیدی یه کد مخصوصه واسه هر کسی که ثبت نام کرده حالا این صفحه باز شده میره واسه اون آیدی یه امتیاز توی دیتابیس ثبت میکنه بعد صفحه رو ریدارکت میکنه به عکس یا سایت مورد تبلیغ قرار گرفته...
همین اگه بازم مشکلی دارید شاید بتونم کمک کنم..البته نمیگم همه از این روش استفاده میکنن .نه این ایده و نظر منه:متفکر:

sairon123
دوشنبه 08 دی 1393, 23:38 عصر
اسکریپت xdev رو دانلود کردم ولی اینکد شده و نمیشه فهمید
ولی یه اسکریپت دیگه دانلود کردم ببینم چطوری نوشته شده