PDA

View Full Version : دیر لود شدن فرم در ویندوز 7

jmfnima
دوشنبه 08 دی 1393, 15:50 عصر
با سلام
مشکلی که من دارم اینه که یکی از فرم های برنامه من در ویندوز 7 دیر لود میشه و این دیر لود شدن فقط دفعه اول اتفاق میوفته منظورم اینه که وقتی برنامه رو می بندم و دو مرتبه همون فرم رو باز می کنم دیر لود میشه و جالب اینکه همچنین مشکلی در ویندوز اکس پی ندارم .
در ضمن کنترل های روی فرم من خیلی کمه و نباید اینقدر برای لود شدنش زمان ببره در حالی که یکی دیگه از فرم های من تعداد کنترل هاش تقریبا دو یا سه برابر این فرم هست و زمان لودش خیلی کمتر از اونه .

reza9025
دوشنبه 08 دی 1393, 16:22 عصر
خب مهندس بنظر من وقتی پروژه رو اجرا می کنی برنامه ات Build (ساخته شدن) میشه. وقتی برنامه ات ساخته شد دیگه همه ی فرم های پروژت کامل شده و فرم دوم هرچند که کنترول هاش زیاد باشه سرعت اجراش بیشتره. چون در همون مرحله ی اول همه ی فرم ها ساخته می شن.

jmfnima
دوشنبه 08 دی 1393, 17:13 عصر
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
مشکل اینه که اگه فرم دیگه ای رو هم اول باز می کنی مشکل دیر لود شدن نداره ولی فرمی که مشکل داره رو هم بعد از بقیه فرم ها باز می کنی باز هم مشکل دیر لود شدن داره و جالب تر اینه که توی ویندوز اکس پی همچنین مشکلی نیست و این مشکل در سیستم های با ویندوز 7 وجود داره .

Mahmoud Zaad
دوشنبه 08 دی 1393, 17:17 عصر
خب مهندس بنظر من وقتی پروژه رو اجرا می کنی برنامه ات Build (ساخته شدن) میشه. وقتی برنامه ات ساخته شد دیگه همه ی فرم های پروژت کامل شده و فرم دوم هرچند که کنترول هاش زیاد باشه سرعت اجراش بیشتره. چون در همون مرحله ی اول همه ی فرم ها ساخته می شن.
با سلام
یه منبع برای این مطلب لطف کنید.

RIG000
دوشنبه 08 دی 1393, 19:44 عصر
مطمنی Delay براش ننوشتی؟!!!
تو چند تا win 7 امتحان کردی؟ فکز نکنم این ایراد یک ایراد منطقی باشه.

jmfnima
دوشنبه 08 دی 1393, 21:22 عصر
من هم خودم میدونم که منطقی نیست ولی خب برای خودم خیلی جای تعجبه ؟؟؟

hosein2008
دوشنبه 08 دی 1393, 23:49 عصر
باید چک کنید از چند تا آبجکت استاتیک دارید استفاده می کنید. چند تا کنترل توی فرم وجود داره ، چند بار کانکشن زده میشه به دیتا بیس تا فرم بتونه همه مقادی لازم رو داشته باشه و لود بشه.

همه این ها رو بهینه کنی درصد خیلی زیادی از مشکل برطرف میشه