PDA

View Full Version : راه اندازی بخشی برای چت

مهدی رحیم زاده
جمعه 19 خرداد 1385, 14:40 عصر
سلام
میخواستم ببینم که تو این سایت بخشی برای چت کردن فارسی هست یا نه . اگر نیست راه اندازیش خیلی به بچه ها کمک می کنه . :چشمک: :چشمک: :چشمک:

oxygenws
جمعه 19 خرداد 1385, 15:50 عصر
بوده، خلاف اهداف سایت تشخیص داده شده و حذف شده.

مهدی رحیم زاده
یک شنبه 21 خرداد 1385, 04:45 صبح
فکر کنم نکات مثبتش خیلی بیشتر از نکات منفیش باشه . نه ؟؟؟ همیشه نصفه پر لیوانو نگاه کنین . ممنونم

oxygenws
یک شنبه 21 خرداد 1385, 06:52 صبح
ممنون میشیم نکات مثبت رو ذکر کنید. :)

mzjahromi
یک شنبه 21 خرداد 1385, 09:05 صبح
به نظر من برای سایتی مثل اینجا زیاد نمیتونه مناسب باشه

moustafa
یک شنبه 21 خرداد 1385, 09:29 صبح
اگه نکته مثبتش این باشه بطور خصوصی سوال وجواب کنیم اون موقع تعداد پستها کم میشه سوالات متنوع کمتر مطرح میشه وراه حلهای متفاوت توسط اشخاص متفاوت کمتر ارائه میشه

Mohammad_Mnt
یک شنبه 21 خرداد 1385, 10:39 صبح
یاهو مسنجر رو برای همین طراحی کردن :)

علیرضا مداح
یک شنبه 21 خرداد 1385, 21:21 عصر
سلام دوست عزیز
طبق گفته آقای متقی راد این بخش قبلا" موجود بوده است ولی متاسفانه به دلیل مغایرت با اهداف سایت حذف شده است .
همانطور که اطلاع دارید ، اینجا برنامه نویس - سایت تخصصی برنامه نویسان ایرانی-است ، لذا برای پرداختن به مقوله چت میتوانید از سایتهای دیگری که در این زمینه در حال فعالیت هستند ، استفاده نمایید .

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 22 خرداد 1385, 05:11 صبح
منظور من از چت در مورد برنامه نویسی بود نه چیز دیگه . از جمله نکات مثبت اون هم سرعت تو کاره و من وقت تو کار به یک مشکل برخورد میکنم باید حد اقل تا دو سه ساعت بیخیال شم تا یکی جواب سئوالم رو بده ولی اگر بخش چت هم بود دیگه این مشکل نبود . ولی با همه اینها وقتی که همه میگن نباشه بهتره ، خوب حتما نباشه بهتره .

mzjahromi
دوشنبه 22 خرداد 1385, 06:06 صبح
منظور من از چت در مورد برنامه نویسی بود نه چیز دیگه . از جمله نکات مثبت اون هم سرعت تو کاره و من وقت تو کار به یک مشکل برخورد میکنم باید حد اقل تا دو سه ساعت بیخیال شم تا یکی جواب سئوالم رو بده ولی اگر بخش چت هم بود دیگه این مشکل نبود . ولی با همه اینها وقتی که همه میگن نباشه بهتره ، خوب حتما نباشه بهتره .
دوست عزیز
اینکه شما مجبور میشید 2 3 ساعت صبر کنید معنی اش اینه که کسی Online نیست یا... و الا بعضی از سوالات به دقیقه نمیکشه.
در نتیجه با وجود چت هم تفاوتی نمیکنه.
ضمن اینکه وقتی شما سوالتون رو در یک فروم مطرح میکنید همه می بینند و هر کسی که جواب سوال رو بلد باشه به شما جواب میده ولی تو چت شما سوالت رو فقط برای کسانی که فکر میکنی ممکنه جوابش رو بلد باشن ارسال میکنی(اونم اگه Online باشن) بنابر این میشه گفت که سرعت حتی از همون 2 3 ساعت هم پائین تر میاد.

Milad Mohseny
دوشنبه 22 خرداد 1385, 11:25 صبح
سلام به همگی.
در ضمن در چت سوال و جواب ها ذخیره نمیمونه و ممکنه سوالی که مثلاً من داشته باشم بار ها در چت جواب داده شده باشه ولی من ندیده باشم و دوباره بپرسم .

مهدی رحیم زاده
دوشنبه 22 خرداد 1385, 20:42 عصر
بابا جون ما بیخیال شدیم .