PDA

View Full Version : مخفی کردن قسمتی از اطلاعات صفحه از چشم کاربران غیر عضو سایت (Anonymous Users)

keiv@n
سه شنبه 09 دی 1393, 02:14 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
بهترین روش برای مخفی کردن قسمتی از اطلاعات صفحه سایت برای کاربران نا شناخته و غیر عضو سایت چیست ؟
من فقط می دونم که میشه با role manager اجازه دسترسی به اطلاعات کل صفحه رو به کاربران خاصی داد ، خیلی برام جالبه که بدونم چطوری میشه یک قسمت انتخابی از صفحه رو (مثلا panel) از دید کاربران غیر عضو سایت مخفی کنیم ؟

با تشکر فراوان:لبخند:

keiv@n
سه شنبه 09 دی 1393, 20:58 عصر
خیلی متشکر از پاسخ دوستان

anvar
سه شنبه 09 دی 1393, 22:09 عصر
از کنترل Login view استفاده کن, دو تا تیمپلیت داره بنام های AnonymousTemplate و LoggedInTemplate که اولی برای کاربران ناشناس و دومی برای کاربران ثبت نام شده. بکار میره در داخل این تمپلیت ها میتونی محتوی مورد نظر خودت رو بذاری

keiv@n
چهارشنبه 10 دی 1393, 00:17 صبح
از کنترل Login view استفاده کن, دو تا تیمپلیت داره بنام های AnonymousTemplate و LoggedInTemplate که اولی برای کاربران ناشناس و دومی برای کاربران ثبت نام شده. بکار میره در داخل این تمپلیت ها میتونی محتوی مورد نظر خودت رو بذاری

به نظر شما استفاده از دستور :

if(!user.isinrole("rolename")){
panel1.visible=false;
}
مناسب مخفی سازی اطلاعات از کاربرای ناشناخته سایت می تونه باشه ؟
یا روش خودتون بهتره استفاده بشه لطفا با دلیل بگید مرسی

anvar
چهارشنبه 10 دی 1393, 15:28 عصر
روش شما همه چیزش در سمت کلاینت کنترل میشه
اما چیزی که من گفتم در سمت سرور کنترل میشه (اگر اطلاعات از اهمیت خاصی برخوردارند قطعا کنترل Login view بهترین سناریوه)
در روش شما یک فضول می تونه اطلاعات پنهان شده رو براحتی ببینه اما در روش دوم در سمت کلاینت چیزی برای دستکاری وجود نداره

keiv@n
چهارشنبه 10 دی 1393, 22:55 عصر
می تونه دلیل خوبی باشه ممنون:لبخندساده::لبخندساده:

alizanganeh
پنج شنبه 11 دی 1393, 13:53 عصر
از session استفاده کن دیگه

keiv@n
جمعه 12 دی 1393, 20:01 عصر
نه به نظر من استفاده از کنترل loginview مناسب تره خیلی امنیتش بالاس :لبخند::لبخند::لبخند: