PDA

View Full Version : زبان برنامه نویسی در اندروید استودیو

Americanboy
سه شنبه 09 دی 1393, 03:24 صبح
سلام به همه دوستان عزیز
راستش یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده
خیلی ها میگن که باید یواش یواش کوچ کنیم سمت اندروید استودیو چون در آینده نه چندان دور دیگه ایکلیپس رو گوگل پشتیبانی نمیکنه
میخواستم ببینم کسی با این نرم افزار کار کرده و اینکه زبان کد نویسیش همین جاوا هست؟

dasssnj
سه شنبه 09 دی 1393, 05:23 صبح
بله . جاواست . شما داری برای اندروید برنامه می نویسی و زبان پشتیبانی شده اندروید جاواست . حالا شما چه توی نت پد و چه توی اکلیپس یا اندروید استودیو کد بنویسی بازم باید از جاوا استفاده کنی .

قبل از سوال کردن هم اول فکر کنید بعد سرچ کنید و نهایتا بپرسید.

abbasalim
سه شنبه 09 دی 1393, 09:28 صبح
بله . جاواست . شما داری برای اندروید برنامه می نویسی و زبان پشتیبانی شده اندروید جاواست . حالا شما چه توی نت پد و چه توی اکلیپس یا اندروید استودیو کد بنویسی بازم باید از جاوا استفاده کنی .

قبل از سوال کردن هم اول فکر کنید بعد سرچ کنید و نهایتا بپرسید.
دوست عزیز یه نظر یه کم لحتون توهین آمیز میاد شاید بهتر بود جمله آخر گفته نمی شد. :قلب:

dasssnj
سه شنبه 09 دی 1393, 10:00 صبح
دوست عزیز یه نظر یه کم لحتون توهین آمیز میاد شاید بهتر بود جمله آخر گفته نمی شد. :قلب:

سلام. شرمنده منظور بدی نداشتم .
دیگه از بس توی این انجمن سوالات تکراری شده و سطح علمی و بار علمی پایین اومده که اصلا فعالیت فایده نداره . واقعا بیشتر سوالا یا تکراری هستن یا سوالات ساده و ابتدایی هستن که با خوندن کتاب مربوط به برنامه نویسی اندروید میشه بیشتر سوالات را جواب داد. اما متاسفانه دوستان حال و حوصله ی خوندن ندارن و یا خوب نمی خونن .به هر حال تا برای چیزی زحمت نکشی یاد نمی گیری .

Americanboy
سه شنبه 09 دی 1393, 12:37 عصر
سلام به شما عزیزان
از هر دو دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی
و در مورد لحن توضیح نفر اول هم باید بگم به ایشون حق میدم ،اما من هم چون تازه کار هستم زمان برام مهم بود و واسه همین اقدام به طرح این سوال کردم،به هر حال عذر میخوام دوستان...
حالا به نظر اساتید محترم واقعا بریم سمت اندروید استودیو یا تو همین ایکلیپس باشیم؟ البته تا اونجایی که من دقت کردم تفاوت چندانی از نظر ظاهری ندارند اما دوستان در انجمن های مختلف میگن محیط استودیو راحت تر و باب امکانات بیشتری هست...:تشویق::قلب:

dasssnj
سه شنبه 09 دی 1393, 15:00 عصر
سلام به شما عزیزان
از هر دو دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی
و در مورد لحن توضیح نفر اول هم باید بگم به ایشون حق میدم ،اما من هم چون تازه کار هستم زمان برام مهم بود و واسه همین اقدام به طرح این سوال کردم،به هر حال عذر میخوام دوستان...
حالا به نظر اساتید محترم واقعا بریم سمت اندروید استودیو یا تو همین ایکلیپس باشیم؟ البته تا اونجایی که من دقت کردم تفاوت چندانی از نظر ظاهری ندارند اما دوستان در انجمن های مختلف میگن محیط استودیو راحت تر و باب امکانات بیشتری هست...:تشویق::قلب:

بهتره اول با اکلیپس یه کم کار کنی تا کمی حرفه ای بشی ، بعد برو سراغ اندروید استودیو . اگه الان باهاش کار کنی به نظر من گیج میشی . (به هر حال من در کل اکلیپس را ترجیح میدم)

abbasalim
چهارشنبه 10 دی 1393, 06:48 صبح
باید برید سراغ اندروید استودیو و در این شکی نیست چون گوگل اینطور میخواد. ولی اگه ابتدای راه هستید فرض کنید اصلا اکلیپسی نبوده چون تا شما یاد بگیرید به محیط اکلیپس هم عادت کردید و اونوقت رفتن براتون سخت تر میشه. اگه قبلا تو اکلیپس کار کردید خوب اندروید استودیو رو دانلود و پروژه های جدید رو داخل اون ایجاد کنید و بعد کم کم برای برروزرسانی پروژه های قبلی هم اونا رو وارد اندروید استودیو کنید.