PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد membership در VS2012

BestLover
چهارشنبه 10 دی 1393, 01:40 صبح
سلام

من از ویژوال استودیو 2012 و دات نت 4.5 استفاده میکنم
میخواستم برای یک پروژه از سیستم membrship استفاده کنم. من اینکار رو در VS2008 خیلی انجام داده بودم و مشکلی هم هرگز نداشتم
برای ایجاد membership از منوی Project یا website گزینه ASP.NET configuration رو انیتخاب میکنم. در صفحه باز شده گزینه security رو میزنم. اما پیغام زیر ظاهر میشه:

Unable to connect to SQL server database

من اینکار رو روی دو تا سیستم انجام دادم
روی یک سیستم ابتدا ویژوال استودیو 2012 نصب شده بود و سپس sql server 2008
روی یک سیستم ابتدا sqlserver 2008 نصب شده بود و سپس ویژوال استودیو :لبخند:

لطفا راهنمایی کنید تا این مشکلو حل کنم

متشکرم

LostOfMind
چهارشنبه 10 دی 1393, 09:11 صبح
در فایل web.config تگ زیر را قرار دهید و connectionString رو به صورت زیر تغییر دهید:
<membership>
<providers>
<clear/>
<add name="AspNetSqlMembershipProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" connectionStringName="ApplicationServices" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="true" requiresUniqueEmail="true" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="5" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordAttemptWindow="10" applicationName="/" passwordStrengthRegularExpression=""/>
</providers>
</membership>

<connectionStrings>
<clear />
<add name="ApplicationServices" connectionString="Data Source=localhost;Initial Catalog=DataBaseName;Integrated Security=True"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

BestLover
جمعه 12 دی 1393, 23:08 عصر
خیلی ممنون از جوابتون. فعلا که میبینم مشکلم حل شده. متشکرم
اما یه سوال دیگه اینکه، من اینکار رو در VS2008 انجام نمیدادم. و خودش خودکار این کد رو تولید میکرد. چرا اینجا باید بصورت دستی این کد را در فایل کانفیگ بنویسم؟

BestLover
سه شنبه 16 دی 1393, 21:20 عصر
سلام
با راه حل شما مشکل من در سیستم لوکال حل شد. اما وقتی روی سرور اپلود می کنم پیغام خطای زیر رو میده

The 'System.Web.Security.SqlMembershipProvider' requires a database schema compatible with schema version '1'. However, the current database schema is not compatible with this version. You may need to either install a compatible schema with aspnet_regsql.exe (available in the framework installation directory), or upgrade the provider to a newer version.

در ضمن من از فای aspnet_regsql برای ایجاد سیستم membership استفاده کردم

keiv@n
سه شنبه 16 دی 1393, 21:32 عصر
سلام

هاستی که میزبان سایت شماس connection string مختص خودشو داره برای استفاده از پایگاه دادت باید connection string هاست رو استفاده کنی

چک کن ببین ورژن mssql رو هاست با پایگاه دادت یکی هستش یا نه .

واسه vs2012 به نظرم sql2008 r2 خوبه و compatible

حداقل از vs2014 استفاده نمی کنی از vs 2013 استفاده کن که بتونی از mssql 2012 بهره ببری اینا همشون نسخه های

express دارن که مجانین و اینکه مدیون کسی نمیشی و نسخه کرکی استفاده نمی کنی ...

BestLover
شنبه 20 دی 1393, 11:10 صبح
خیلی ممنون از پاسخهاتون. خوشبختانه با استفاده از راهنمایی های شما تونستم مشکل رو حل کنم.
متشکرم

mohammadtalaie
سه شنبه 24 شهریور 1394, 14:51 عصر
سلام من تمام کار هایی رو که گفته بودید کردم ولی حالا با کلیک بر روی security با این ارور مواجه میشم
Unrecognized configuration section membership
لطفا یکی کمک کنه!