PDA

View Full Version : درخواست راهنمای در مورد ایجاد ابزار کنترل اینترنت در شبکه با سی شارپ

amir3321
چهارشنبه 10 دی 1393, 07:47 صبح
با سلام به دوستان می خواستم از اساتید ی که در مورد مبحث کنترل شبکه واینترنت کار کردند یک راهنمایی در این مورد که چگونه و با چه ابزار هایی این کار انجام میشه اینجا قرار بدهند یا اگه کامپوننت خاصی هست راهنمای فرمایند برای کارهایی مثل internet sharing , accunting , monitoring, و هر موردی که در این مباحث باشه حتی یک لینک که از کجا باید شروع کرد و چه چیزهای جدیدی باید اموخت
با تشکر از اساتید

amir3321
چهارشنبه 10 دی 1393, 12:42 عصر
از اساتید کسی نبود راهنمایی کنه

samadblaj
چهارشنبه 10 دی 1393, 21:49 عصر
سلام
سورس های باز زیادی پیدا میشن جستجو کنید .
جستجو یک (https://www.google.com/search?newwindow=1&es_sm=122&biw=1366&bih=643&q=accounting+source+code&revid=1608697565&sa=X&ei=K0ekVKq2Osa3UZ2lgLgL&ved=0CGMQ1QIoAQ)
جستجوی دو (https://www.google.com/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=monitoring%20c%23)

amir3321
پنج شنبه 11 دی 1393, 12:43 عصر
با سلام
مطمئنید این لینک های که گذاشتید با سوال من ربط داره میشه یکم توضیح بدهید

samadblaj
پنج شنبه 11 دی 1393, 13:37 عصر
با سلام
مطمئنید این لینک های که گذاشتید با سوال من ربط داره میشه یکم توضیح بدهید
مطمئن باشید برای زبان سی شارپ خوشبحتانه منابع معتبری وجود دارن اللخصوص به زبان های دیگر...
با این حال شما تکنولوژی مورد نظرتون رو به همراه کلید واژه #c رو گوگل جستجو کنید مطمئن باشید نتیجه درستی میگیرید.
تا اینکه به صورت کلی سوال به این شکلی کنید.

Mahmoud Zaad
پنج شنبه 11 دی 1393, 13:46 عصر
با سلام
انصافاً accounting یعنی حسابداری! ایشون حساب کاربری اینترنت و شبکه منظورشون بود.

amir3321
شنبه 13 دی 1393, 09:04 صبح
باسلام
ممنون از نظرات دوستان
من روشن منظورم رو گفتم نمیدونم شاید باید بیشتر توضیح بدهم میخوام یک ابزار برای کنترل مصرف اینترنت در شبکه داشته باشم که قابلیت انالیز packetdata رو داشته باشه تا هم کنترل سطح دسترسی به منابع اینترنتی رو داشته باشم و هم میزان مصرف زمانی و حجمی رو داشته باشم . نرم افزار های نوشته شده زیاده می دونم اما میخواستم از اساتید اگه تجربه ای در این مورد داشتند راهنمایی بفرمایند مثلا برای کنترل دیتای ارسالی یک کلاینت روی کارت شبکه سرور به چه صورت باید عمل کنم بهینه ترین حالتها در این مورد چی هست و غیره
باز هم تشکر میکنم از نظرات دوستان منتظر راهنمایی های شما هستم