PDA

View Full Version : سوال: مشکل در طراحی قالب با بوت استرپ

mohammad_kazem
چهارشنبه 10 دی 1393, 12:53 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید. قبل از هرچیز اول بگم که این سوال رو در تالار طراحی وب مطرح کردم و هیچ کس جواب نداده. به همین دلیل اینجا مطرح میکنم.
من میخوام یک فوتر مثل فوتر این سایت (https://products.office.com/en-US/) درست کنم. اگر کسی میدونه چطوری باید اینکارو بکنم خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک بکنه.
با تشکر فراوان

TeacherMath
چهارشنبه 10 دی 1393, 13:49 عصر
خوب با css باید اینو درست کرد. می خوای یه نفر برات درست کنه؟

mohammad_kazem
چهارشنبه 10 دی 1393, 16:18 عصر
خوب با css باید اینو درست کرد. می خوای یه نفر برات درست کنه؟

خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییت. اگه کسی برام درست کنه که ممنون میشم.
در کل منظورم این نبود که از چه ابزاری باید استفاده بکنم. منظورم این بود که توی کد زدنش راهنمایی بدین.البته من خودم طراحیش کردم. فقط یه مشکل دارم. در لینک بالا وقتی عرض مرورگر رو کم کنیم، لینکها در زیر گروه خودشون مخفی میشن و باید علامت مثبت رو بزنیم که لینکها نشون داده بشن. این کارو نمیتونم انجام بدم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
با تشگر فراوان

sunn789
چهارشنبه 10 دی 1393, 22:31 عصر
سلام کدهای شما رو نداریم اما این کار با @Media شروع میشه که در آن Minwidth تعریف میشه اگه توی بوتسترپ نگاه کنید این نوع کد رو هم خواهید دید، یا تحقیق کنید در مورد طراحی واکنش گرا

mohammad_kazem
جمعه 12 دی 1393, 00:36 صبح
سلام کدهای شما رو نداریم اما این کار با @Media شروع میشه که در آن Minwidth تعریف میشه اگه توی بوتسترپ نگاه کنید این نوع کد رو هم خواهید دید، یا تحقیق کنید در مورد طراحی واکنش گرا

ببین دوست عزیز. اگه دقت کرده باشی گفتم طراحیش کردم. این یعنی اینکه در مورد واکنش گرا و اینجور مسائل یه اطلاعاتی داشتم. سوالم اون قسمت بود که میخواستم لینکها دسته بندی بشه. اگه توی این قسمت میتونید کمک کنید. کد بدید. یا ایده. خیلی ممنون