PDA

View Full Version : سوال: مشکل با وجود کنترل های زیاد در صفحه

mahsa.n
جمعه 12 دی 1393, 21:43 عصر
سلام به همه

من یک صفحه دارم که سمت راستش یه treeview قرار داره و با کلیک بر روی هر کدوم از آیتم های اون یه سری تکست باکس و دراپ دان (20 تا) در سمت چپ صفحه نمایش داده میشه یعنی هر کدوم از آیتم های treeview بیست تا تکست باکس و دراپ مخصوص به خودش همراه با کلی کد داره

قرار دادن این همه کنترل در صفحه کار اشتباهیه، من میخوام کنترل های هر آیتم رو توی یه صفحه جداگانه قرار بدم و با کلیک بر روی هر آیتم treeview صفحه مربوط به اون رو قسمت سمت چپ نمایش بدم، آیا این کار امکان پذیره؟اگر روش بهتری سراغ دارین لطفا راهنمایی کنید

اگر سوالم نامفهومه بگید تا بیشتر توضیح بدم

127178

ahmad156
جمعه 12 دی 1393, 21:58 عصر
اصولاً اگر در صفحات مجزا باشن از لحاظ استاندارد بودن بهتره ولی بعضی مواقع باید قید استاندارد بودن رو زد و راه اشتباه رو رفت.اگر مقرون به صرفه هست براتون که جدا کنین در غیر اینصورت همین روشتون رو انجام بدین

anvar
جمعه 12 دی 1393, 22:12 عصر
اگه شرایط فرم ها اجازه میده که از جاوااسکریپت یا جی کوئری بصورت بی قید و بند استفاده کنی - میشه پنل سمت راست و فرم سمت چپ رو بصورت مستر دیتیل (با مستر پیچ اشتباه گرفته نشود) دربیاری در این حالت شبیه با اجاکس میشه. یعنی با انتخاب هر ایتم از تری ویوو با استفاده از جی کوئری صفحه مقصد رو می گیری و احتمالا مقادیر لازم رو پاس میدی و صفحه نهایی رو در پنل سمت راست نمایش میدی