PDA

View Full Version : دسترسی به یک Div در asp.net

بیتا حکمت
شنبه 13 دی 1393, 11:34 صبح
سلام . میخوام به این div که سمت کلاینت هست دسترسی داشته باشم ، برای show کردنش و دریافت مقادیر بله و خیر . اما نمی دونم باس چی کار کنم.

<!-- START Modal dialog -->
<!-- filter: alpha(opacity=50); -->
<div id="ModalBox" style="display: none">
<div style="width: 100%; height: 100%; position: absolute; z-index: 39; background-color: Gray;
filter: alpha(opacity=50);">
</div>
<div id="mmtest" style="top: 30%; position: absolute; left: 35%; background-color: White;
z-index: 40;">
<table class="InputBox" style="text-align: center; border-width: 1px; width: 500px;
padding: 15px">
<tr>
<td colspan="3">
</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="3">
<textarea id="TextArea1" style="width: 100%; height: 100px; overflow: auto" cols="20"
rows="2"></textarea>
<br />
<br />
<hr style="height: 1px; background-color: #0099FF; border: none" />
</td>
</tr>
<tr>
<td style="width: 483px">
&nbsp;
</td>
<td style="width: 60">
<a id="ModalOK" href="">بلی </a>
</td>
<td style="width: 60">
<a id="ModalCancel" href="">خیر</a>
</td>
</tr>
</table>
</div>
</div>
<!-- END Modal dialog -->

aliasghar2
شنبه 13 دی 1393, 11:38 صبح
سلام اینطوری میتونی دسترسی داشته باشه

<div id = "testDiv" runat="server">sample text
</div>

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
testDiv.Visible = false;
}

بیتا حکمت
شنبه 13 دی 1393, 11:45 صبح
سلام اینطوری میتونی دسترسی داشته باشه

<div id = "testDiv" runat="server">sample text
</div>

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
testDiv.Visible = false;
}

ممنون ، اما دو سوال .

1- من تو مقاله ها خوندم که ایدی اشیایی که سمت سرور ساخته میشن تغییر می کنه پس ممکنه موقع کال کردن div مشکل پیش بیاد (( درسته ؟ ))

2- ممنونم میشم بگین چطوری تشخیص بدم که از داخل div چه دکمه ای انتخاب شده ، منظورم Yes یا NO هست

aliasghar2
شنبه 13 دی 1393, 11:50 صبح
- من تو مقاله ها خوندم که ایدی اشیایی که سمت سرور ساخته میشن تغییر می کنه پس ممکنه موقع کال کردن div مشکل پیش بیاد (( درسته ؟ ))

در مورد سوال اول باید بگم وقتی شما صفحه ار رو توی وب باز می کنید درخواست به سمت سرور میره و سرور کد های aspx رو به html تبدیل میکنه و تویه این تبدیل نام ها هم تغییر می کنند ولی توی خود سرور همون نام است

2- ممنونم میشم بگین چطوری تشخیص بدم که از داخل div چه دکمه ای انتخاب شده ، منظورم Yes یا NO هست
سوال دمو هم اگه از دکمه های سمت سرور استفاده کنید که راحته پیدا کردن خوب متد مربوطش اجرا میشه دیگه

بیتا حکمت
شنبه 13 دی 1393, 12:45 عصر
در مورد سوال اول باید بگم وقتی شما صفحه ار رو توی وب باز می کنید درخواست به سمت سرور میره و سرور کد های aspx رو به html تبدیل میکنه و تویه این تبدیل نام ها هم تغییر می کنند ولی توی خود سرور همون نام است

سوال دمو هم اگه از دکمه های سمت سرور استفاده کنید که راحته پیدا کردن خوب متد مربوطش اجرا میشه دیگه

مرسی ، متوجه شدم چطوری ازش استفاده کنم اما مثلا با این کد ، موقعی که روی باتن کلیک می کنم صفحه رفرش میشه

testDiv.Visible=!(testDiv.Visible);

sadegh.te
شنبه 13 دی 1393, 13:28 عصر
سلام خوب معلومه که رفرش میشه شما امدین کد سمت سرور نوشتین.

اگه میخواید که رفرش نشه باید از جی کوئری و آژاکس استفاده کنید یا اینکه کدتون رو داخل آپدیت پنل قرار بدین.