PDA

View Full Version : حرفه ای: بهترین پروژه برای تست ؟!

programm1
دوشنبه 15 دی 1393, 17:30 عصر
با سلام

من مدتی هست که دارم توی این زمینه فعالیت میکنم (web )

میخوام برای خودم یک پروژه بسازم که توی اون خیلی از مسائل باشه که هم تجربه بشه برام و هم کاری کرده باشم .

به نظر شما چه سایتی طراحی کنم و با چه امکاناتی ؟

در کل میخوام یک پروژه خوب باشه برای شروع کار

irwebir
دوشنبه 15 دی 1393, 18:04 عصر
سلام
من عین شما هستم چه زبانی کار میکنید ؟ (ببخشید خوب معلومه php چون تو بخش پی اچ پی تایپک زدید)
شاید بشه به هم دیگه تو این زمینه کمک کنیم من دارم برای شروع یه سی ام اس با با امکاناتی مثل همه ی سی ام اس های امده (وردپرس و...) با php درست میکنم

hsgpro
دوشنبه 15 دی 1393, 18:20 عصر
سلام
به نظر من اگه پروژه کوچک می خواین یه افزونه برای وردپرس بنویسید اما اگر پروژه بزرگ می خواین یه سیستم وبلاگدهی یا cms بنویسید.

hamedarian2009
دوشنبه 15 دی 1393, 18:47 عصر
سلام به نظرم برای شروع یک سایت خبری یا یک سیستم بلاگ گزینه های خوبی هستن و میتونید پروژتون رو با توجه به افزایش دانشتون و تجربه در طول انجام پروژه گسترش بدین

thacker
دوشنبه 15 دی 1393, 20:31 عصر
پیشنهاد میکنم یک فروشگاه بنویسید ...

963852
دوشنبه 15 دی 1393, 22:25 عصر
پیشنهاد میکنم یه سایت آموزشگاه بنویسید...

beh3000
سه شنبه 16 دی 1393, 08:34 صبح
چه خبره انقد نظرات مختلف ندین دیگه ... یه چیزی بنویسید که خیلی بیشتر بتونید بعدا گسترشش بدین ... دوستانی که گفتن cms یا همون سیستم وبلاگ دهی به نظرم جاهای خیلی ساده ای هم داره که میتونید انجامش بدین و وقتی کار کرد امیدوارتون میکنه به آینده و بیشتر کار میکنید ... وقتی آروم آروم تجربتون بیشتر شد امکانات بیشتری بهش اضافه کنید و همیشه هم به گذشتتون نگاه کنید مطمئن باشید وقتی تجربتون بیشتر بشه کدهایی که اول نوشتین رو تغییراتی خواهین داد ... در کل cms خیلی خوبه برای یادگیری و کسب تجربه

vb1249
سه شنبه 16 دی 1393, 10:41 صبح
سیستم پشتیبانی بنویس.
تیکت بزنه به صورت RND کد پیگیری بده بعد بیاد جواب رو بگیره
ساده , مفید , کاربردی !

Mohammadsgh
سه شنبه 16 دی 1393, 11:09 صبح
اینم خیلی خوبه.فروشگاه و cms خیلی میتونه کمک کنه