PDA

View Full Version : سوال: نرم افزار Quran - دو مشکل

saman_programer
چهارشنبه 17 دی 1393, 09:57 صبح
سلام خدمت دوستان عزیز
من در حال طراحی نرم افزار Quran هستم توی چندتا از قسمت هاش مشکل دارم
متاسفانه قبلا برنامه نویسی با C# انجام ندادم و اصلا مسلط نیستم
به هر حال قسمت بانک Dal & BLL رو انجام دادم بجز در مورد یکی از تیبل ها
در قسمت UI من مشکل دارم برای دو مورد زیر

مشکل اول :
من میخوام برای اضافه کردن ترجمه از استانداردی که نرم افزار zekr استفاده میکنه استفاده کنم چون ترجمه ها هم داخل اون سایت قرار دارند
مسئله من اینه : فایل ها به صورت زیپ هستند چطو فایل های زیپ رو باز کنم و بعد قسمت property رو باز کنم و از داخلش اسم مترجم و زبان ترجمه رو استخراج کنم و داخل یک ارایه لیست قرار بدم
و بعد از اینکه کار بالا انجام شد چطور تمام ترجمه رو وارد برنامه کنم و ایه هارو داخل یک ارایه لیست دیگه قرار بدم
کسی میتونه در نوشتن کد این قسمت به من کمک کنه؟

مشکل دوم:
نرم افزاری که من طراحی میکنم باید قابلیت پخش صوت و اضافه کردن صوت های جدید(قاری جدید) رو داشته باشه
مسئله من اینه : این فایل ها در سایت everyayah قرار دارند و داخل یک فایل زیپ هستند من باید این فایل هارو بخونم و به برنامم اضافه کنم این فایل ها هم حاوی یک فایل پروپرتی هستند که دخلش اطلاعاتی در مورد اینکه اسم قاری زبان قرائت اینکه ایه بسم الله به چ نامیه اعوذ بالله به چه نامیه و اینکه نام فایل ها از چ ساختاری پیروی میکنه قرار داره
من میخوام کاربر وقتی میخواد اضافه کنه یک فایل زیپ رو انتخاب کنه و برنامه فایل رو باز کنه و اطلاعات مهم رو استخراج کنه داخل یک ارایه لیست قرار بده
مسئله بعدی : بعدا چطور با درخواست کاربر ایه مربوطه رو پخش کنم؟(فایل زیپ نباید اکسترکت بشه چون حجمش بالاس)
یعنی باید بر اساس ساختاری ک از ورودی گرفته بفهمه الان کدوم فایل رو اجرا کنه و اون رو پخش کنه

دوستانی که میتونن کمک کنن ممنون میشم ازشون اگه از راهنمایی هاشون من رو بی نصیب نذارن
عجله هم دارم باید پروژم رو زودتر تحویل بدم توی این قسمت ها گیر کردم

دوتا فایل هم اتیچ کردم که نمونه ی فایل ها هستند فایل مربوط به ترجمه داخل یک فایل زیپ هست در اصل ک ترجمه هم در کنارشه127341127340

saman_programer
پنج شنبه 18 دی 1393, 18:02 عصر
دوستان اگه کسی کمک کنه هزینه ای هم داشته باشه تقدیم میکنم