PDA

View Full Version : راه اندازی yii در هاست

abbas412
پنج شنبه 18 دی 1393, 12:17 عصر
سلام دوستان
ببخشید یه سوال مبتدیانه داشتم
توی لوکال یه پروژه رو که میخوایم run کنیم، خب فایلا رو میریزیم توی پوشه htdocs و یه دیتابیس هم یمسازیم و بعد هم دستور migrate up توی cmd

حالا میخوام فایلا های پروژه رو توی هاست بریزم
سوالم اینه مراحلش چیه؟
یعنی بعد از اینکه فایلا رو تو هاست آپلود کردم و دیتابیس رو ساختم، معادل اون دستور migrate up توی cmd ویندوز چیه؟ توی هاست باید چیکار کنیم؟

ممنون

Veteran
پنج شنبه 18 دی 1393, 12:35 عصر
توی لوکال up کنید و بعد یک Export از دیتابیس رو در هاست اپ کنید

abbas412
یک شنبه 21 دی 1393, 11:41 صبح
سلام مجدد
ممنون بابت راهنمایی
این کارو انجام دادم
الان یه مشکلی که هست اینه که سایت هیچی رو نشون نمیده؛ یعنی وقتی لینک سایت رو وارد میکنم و باید صفحه index.php رو باز کنه ولی هیچی نشون نمیده
توی لوکال مشکلی نیست، ولی توی هاست هیچی نشون نمیده
تو مرورگر کلیک راست کردم و view page source رو زدم میبینم هیچی نیست، کاملا خالیه!
مشکل از کجاست؟؟

MMSHFE
یک شنبه 21 دی 1393, 13:21 عصر
اول index.php این دو خط رو اضافه کنید ببینیم خطا چیه:

error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 'On');
حدس میزنم بخاطر مسیردهی اشتباه فریمورک باشه (توی هاست مسیرش با سیستم شما یکی نیست).

abbas412
یک شنبه 21 دی 1393, 14:55 عصر
ممنون
نتیجه این بود:

Warning: require_once(/public_html/gama/../yii/framework/yii.php): failed to open stream: No such file or directory in /public_html/gama/index.php on line 15 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/public_html/gama/../yii/framework/yii.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /public_html/gama/index.php on line 15

MMSHFE
یک شنبه 21 دی 1393, 15:04 عصر
خوب این داره میگه نتونسته به اون فایل وصل بشه. اگه پوشه فریمورک رو بالاتر از public_html کپی کردین، باید یک /.. دیگه به خطی که متغیر yii$ تعریف شده اضافه کنید (هم اینجا توی index.php و هم توی protected/yiic.php). مسیر رو به نحوی اصلاح کنید که بتونه فایل yii.php خود فریمورک رو پیدا کنه.

abbas412
دوشنبه 22 دی 1393, 14:07 عصر
ممنون جناب شهرکی
مشکل حل شد
بار اولم بود، نمیدونستم بجز فایل های خود پروژه، سورس فریمورک هم باید مستقلا آپلود بشه و توی هاست باشه؛ فریمورک رو توی آدرس مورد نظر آپلود کردم حل شد