PDA

View Full Version : سوال: سوال اورژانسی اکسس

art2000
پنج شنبه 18 دی 1393, 19:41 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت استادان گرامی سوالی داشتم اینکه توی فایل پیوستی توی فرم کامبو باکسی داریم و تعدادی داده داخل اون است و پایین کامبو باکس یک تکس باکس داریم سوال اینه که زمانی که ما از کومبو باکس گزینه ای را انتخاب میکنیم شماره ایندکس آن رو در تکست باکس پایین براره و یک خط تیره جلوش
یکبار خودم انجام دادم جواب داد بعد از بستن اکسس و بازکردن مجدد برنامه دیگه کامبو باکس عمل نمیکنه یعنی داخل تکس باکس چیزی قرار نمیده فایل بپیوست ارسال میشه اگه دوستان تا شب زحمت بکشند ممنوم میشم - با تشکر
بنده در محیط برنامه نویسی کامبو باکس نوشته بودم
text2.valu=combo0.Listindex
فقط یکبار جواب گرفتم

Text.accdb (http://s4.picofile.com/file/8162529242/Test_accdb.html)

alirezabahrami
پنج شنبه 18 دی 1393, 20:52 عصر
با سلام و خسته نباشید خدمت استادان گرامی سوالی داشتم اینکه توی فایل پیوستی توی فرم کامبو باکسی داریم و تعدادی داده داخل اون است و پایین کامبو باکس یک تکس باکس داریم سوال اینه که زمانی که ما از کومبو باکس گزینه ای را انتخاب میکنیم شماره ایندکس آن رو در تکست باکس پایین براره و یک خط تیره جلوش
یکبار خودم انجام دادم جواب داد بعد از بستن اکسس و بازکردن مجدد برنامه دیگه کامبو باکس عمل نمیکنه یعنی داخل تکس باکس چیزی قرار نمیده فایل بپیوست ارسال میشه اگه دوستان تا شب زحمت بکشند ممنوم میشم - با تشکر
بنده در محیط برنامه نویسی کامبو باکس نوشته بودم
text2.valu=combo0.Listindex
فقط یکبار جواب گرفتم

Text.accdb (http://s4.picofile.com/file/8162529242/Test_accdb.html)
سلام
خودت هم درست نوشتی , ولی برای اضافه شدن خط تیره به آن بصورت زیر بنویس!

no = "-" & Herfeh.ListIndex

البته چون فیلد no از نوع number تعیین کرده اید برای ایندکس صفر خط تیره اضافه نمیشود مگر اینکه در جدول نوع آن را به text تغییر بدهید .
یا علی

art2000
پنج شنبه 18 دی 1393, 21:13 عصر
سلام
خودت هم درست نوشتی , ولی برای اضافه شدن خط تیره به آن بصورت زیر بنویس!

no = "-" & Herfeh.ListIndex

البته چون فیلد no از نوع number تعیین کرده اید برای ایندکس صفر خط تیره اضافه نمیشود مگر اینکه در جدول نوع آن را به text تغییر بدهید .
یا علی

================================================== ==
جناب آقای بهرامی برنامه برای بار اول جواب میده یعنی توی تکست باس عدد رو مینویسه بعد از خارخ شده از از اکسس و اجرا کردن دوباره جواب نمیده

alirezabahrami
جمعه 19 دی 1393, 10:41 صبح
================================================== ==
جناب آقای بهرامی برنامه برای بار اول جواب میده یعنی توی تکست باس عدد رو مینویسه بعد از خارخ شده از از اکسس و اجرا کردن دوباره جواب نمیده
نمونه اصلاح شده خودت را بررسی کن!