PDA

View Full Version : چطوری از یوزر و پسورد وردپرس به صورت API استفاده کنم؟

hsgpro
جمعه 19 دی 1393, 10:08 صبح
سلام دوستان
من می خوام از یوزر و پسورد وردپرس برای لاگین در سیستم php اختصاصی خودم هم استفاده کنم یعنی کاربر با رمز وردپرس خودش هم تو سیستم اختصاصی من لاگین باشه هم تو وردپرس نصب شده خودش.

سیستم من به وردپرس شخص و حتی دیتابیس اون دسترسی داره حالا موندم چطوری می تونم این کار رو کنم؟ آمدم با md5 پسورد رو با پسوردی که در جدول wp_users ذخیره شده چک کردم درست نبودن متوجه شدم وردپرس اگه نکات امنیتیش در فایل wp-config.php رو رعایت کرده باشیم رمزنگاریش با Salt است منظورم ایناست اگه اینا پر باشن رمزنگاری وردپرس با Salt میشه:

/**#@+
* Authentication Unique Keys and Salts.
*
* Change these to different unique phrases!
* You can generate these using the {@link https://api.wordpress.org/secret-key/1.1/salt/ WordPress.org secret-key service}
* You can change these at any point in time to invalidate all existing cookies. This will force all users to have to log in again.
*
* @since 2.6.0
*/
define('AUTH_KEY', 'put your unique phrase here');
define('SECURE_AUTH_KEY', 'put your unique phrase here');
define('LOGGED_IN_KEY', 'put your unique phrase here');
define('NONCE_KEY', 'put your unique phrase here');
define('AUTH_SALT', 'put your unique phrase here');
define('SECURE_AUTH_SALT', 'put your unique phrase here');
define('LOGGED_IN_SALT', 'put your unique phrase here');
define('NONCE_SALT', 'put your unique phrase here');

حالا الان موندم 1.کدوم یک از اینا Salt است که برای لاگین استفاده میشه؟ 2.بالاخره چطوری می تونم در سیستم خودم با همون رمز وردپرس لاگین باشم؟

می دونم این کار شدنیه چون در انجمن ساز هایی مثل ویبالتین افزونه هایی برای این کار هست که حتی اگه در وردپرس Salt هم تعریف شده باشه بازم کار میکنن.

ممنون میشم راهنماییم کنید.خیلی ضروریه.