PDA

View Full Version : طراحی یک سایت و پیش بینی توسعه آن

hanis29268
دوشنبه 22 دی 1393, 19:12 عصر
سلام و عرض ادب،
دوستانی که در زمینه طراحی تخصص دارند اگر بنده رو از گمراهی در بیارند ممنون میشم:
بنده میخوام یه سایت مثل پونیشا طراحی کنم و نمیدونم با asp.net mvc کار کنم یا php?
در مورد هزینه که مشخصا asp هزینه بیشتری داره، ولی در مورد 1-توسعه برنامه در آینده و 2-مبحث امنیت و 3-پیاده سازی دانلود و آپلود فایل در سایت، نمیدونم کدوم بهتره!!
از کمکتون بسیار ممنونم.

Arashblk
جمعه 17 بهمن 1393, 00:09 صبح
خیلی ببخشید اینو میگم ، ولی منم همیشه خیلی درگیر انتخاب ابزار ها بودم ولی الان بعد از مدتی کار تو پروژه های واقعی به این نتیجه رسیدم که کار کردن توی هر کدوم و زمان گزاشتن برای یادگیری و تولید سیستم های مورد نیاز، خیلی مفید تر از اینکه توی این مدل دو راهی ها گیر کنید ، الان سرچ کنید کلی نظرات مختلفی توی این زمینه میبینید، ولی اگه این زمان رو بزارید واسه کارکردن هر کدوم خودتون بهتر میتونید انتخاب کنید. ولی به نظر من در کل پی اچ پی ابزار قدرتمند تر و حرفه ای تر و طبیعاته مشکلتر برای توسعه دهندگان غیر حرفه ای خواهد بود.
باز اساتید بهتر از من مبتدی مسائل رو موشکافی کردند http://barnamenevis.org/showthread.php?478968-PHP-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9F&highlight=zend+studio
البته فک کنم بالای صد تا بحث در مورد اینکه Asp بهتره یا php خودم دیدم :لبخند:
اما در مورد mvc هم همینطوره ، بحث های زیادی هست اما من بیشتر نظرات مثبتی درباره asp mvc در مقایسه با asp.net دیدم

MMSHFE
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 18:42 عصر
انتقال از بخش Zend Framework
-----
درصورتی که سؤال شما مرتبط با تالارهای فرعی نیست، از ایجاد تاپیک در بخشهای مذکور خودداری کنید. درصورت تکرار، تاپیک حذف خواهد شد.