PDA

View Full Version : حرفه ای: تغییر ip

beh3000
سه شنبه 23 دی 1393, 11:24 صبح
سلام

میشه اطلاعاتی که از سمت کاربر به کلاینت میرن رو دستکاری کرد ؟ بیشتر منظورم IP هست ... سرور متوجه IP اصلی ما نشه و ip دیگه ای که ما بهش میگیم رو بشناسه

us1234
سه شنبه 23 دی 1393, 13:15 عصر
اطلاعات از سمت کلاینت به سرور میره . یا از سمت کاربر به سرور میره . جملتون اشتباه داره .

تنها راه همان کاری است که غیر مجاز است و بهش چیز شکن می گویند.

beh3000
سه شنبه 23 دی 1393, 14:21 عصر
همون ... از سمت کاربر به سمت سرور میره ... راستش چندبار آی پی عوض کردن به درد من نمیخوره که از تحریم شکن استفاده کنم ... باید چندصد بار عوض بشه ... با چند بار میشد مودم خاموش روشن میکردم :لبخند:

rezakho
سه شنبه 23 دی 1393, 15:13 عصر
می تونید یک کانکشن بریج روی سیستم درست کنید، حالا هر بار عملیات رو انجام بدید و بعد از طریق فرمان های cmd کانکشن رو ریکانکت کنید، اینطور سریعا ip عوض میشه، البته اگر ip تون دینامیک باشه

id1385
سه شنبه 23 دی 1393, 18:01 عصر
اون کاری که شما میخواهید انجام بدید رو من انجام دادم منتها برای این کار شما بهتره از برنامه های دیگه مثل نرم افزارهای تحت ویندوز استفاده کنید
معمولاً ای کارها رو برای بازدیدهای غیر واقعیFAKE VISIT و ارسال اسپم spam استفاده میکنن
بهترین و راه ترین برنامه ی تحت ویندوز هم همون ویژوال بیسیک می باشد که به راحتی می تونید این کار رو انجام بدید

beh3000
چهارشنبه 24 دی 1393, 09:44 صبح
میتونید در این موارد بیشتر توضیح بدین ... کانکشن بریج و عوض کردن آی پی ؟ یعنی از حالتی که مودم رو خاموش و روشن کنیم سریع تره ؟

اون کاری که شما میخواهید انجام بدید رو من انجام دادم منتها برای این کار شما بهتره از برنامه های دیگه مثل نرم افزارهای تحت ویندوز استفاده کنید
معمولاً ای کارها رو برای بازدیدهای غیر واقعیFAKE VISIT و ارسال اسپم spam استفاده میکنن
بهترین و راه ترین برنامه ی تحت ویندوز هم همون ویژوال بیسیک می باشد که به راحتی می تونید این کار رو انجام بدید

vb.net و C# بلدم میتونم بنویسم ولی میخوام بدونم شما چطور آی پی رو عوض کردین ؟ با همین کانکشن بریج که دوستمون گفتن ؟

rezakho
پنج شنبه 25 دی 1393, 23:06 عصر
ببینید، اگر هدف فقط ارسال داده هست، مثل spam می تونید از روش fake ip استفاده کنید
اما اگر دریافت پاسخ براتون مهمه، دیگه fake جواب نمیده، باید کانکشن رو روی سیستم بسازید و بعد توسط برنامه دیسکانکت و کانکت کنید

beh3000
جمعه 26 دی 1393, 09:09 صبح
دریافت پاسخ برام مهم نیست ارسالش مهمه ... همون روش fake ip رو نمیدونم میشه توضیح بدین

id1385
جمعه 26 دی 1393, 10:26 صبح
دوست عزیز شما روی ساکس و اتصال به سوکت تحقیق کن، چون این نوع روشها مورد تایید نیست بخاطر همین نمی خوام موضوع رو اینجا بازترش کنم یا نمونه بزارم ولی شما تا اینجا بدون که اگر با ساکس به سوکت کانکت بشی شما آی پیت تغییر میکنه و اگر ساکسهای مختلفی رو لود کنی می تونی با آیپیهای متفاوت داده ارسال کنی.
مثل : بازدید های غیر واقعی و ارسال اسپم.
با php هم میشه اینکار رو کرد ولی بهتره از نرم افزار تحت ویندوز استفاده کنید .
یه مدت اسپمر یاهو بازارش داغ بود که میومد توی رومها شروع به تبلیغ میکرد از این روش استفاده میکرد.
مثل: دیجی اسپمر - زیراک یا زیرک و ...
یه سرچ بزنید فکر میکنم نمونه قابل دانلود و یا حداقل کرک شده این نرم افزارها هنوز تو نت پیدا بشه.
ولی در هر صورت با اخلاق از این روشها استفاده کنید.

موفق باشید

rezakho
جمعه 26 دی 1393, 17:58 عصر
اینو سرچ کنید
php fsockopen fake ip