PDA

View Full Version : فایلهای لازم برای 2005

Boo Ali
یک شنبه 21 خرداد 1385, 14:55 عصر
با سلام

من یک برنامه با 2005 نوشته ام و در آن از Crystal Report نیز استفاده کرده ام و یک فایل Exe هم

برای اجرا روی دیگر کامپیوترها ساخته ام ، ولی وقتی Exe را اجرا کرده و برنامه را بر روی کامپیوتر

دیگری نصب می کنم و آن را اجرا می نمایم ، در نمایش گزارشها پیغام می دهد که برخی از

فایلهای DLL را ندارد و یا ورژن درستی انتخاب نشده است .

لازم به ذکر است که من همین روال را در 2003 انجام داده و بدون هیچ مشکلی کار می کند.

لطفاً راهنمایی نمایید برای 2005 کدام فایلها نیاز است ؟

علیرضا مداح
یک شنبه 21 خرداد 1385, 21:52 عصر
سلام دوست عزیز
هنگامیکه برنامه ای را با VB.Net نوشته و در آن از ابزار Crystal Reports استفاده مینمایید ، اقلام زیر میبایست در برنامه نصب گنجانده شوند :

Microsoft Data Access Components
.Net Framework 2.0
Crystal Reports for .Net Framework 2.0
Windows Installer
برای گنجاندن موارد فوق همراه با برنامه خود بر روی پروژه نصب راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب نمایید ، در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه Prerequisites کلیک کرده و در اقلام مورد نیار را از لیست باکس نمایش داده شده انخاب نمایید و سپس آیتم Download prerequisites from the same location as my computer را چک کنید ، حال پروژه نصب را Build نمایید .
بعد از انجام کارهای ذکر سده ، فایل نصب تمام اقلام مورد نیاز در برنامه نصب گنجانده میشود و هنگامیکه که کاربر قصد نصب برنامه را دارد ، مواردی که بر روی کامپیوتر مقصد نصب نباشند ، به طور خودکار و پس از تایید کاربر نصب خواهد شد .

M.Fekri
یک شنبه 09 مرداد 1390, 12:46 عصر
سلام
و ممنون از راهنمایی
من گزینه Crystal reports for .net framework 2.0 را در گزینه هام ندارم وقتی هم Crystal report 2008 را نصب می کنم گزینه Crystal reports 2008 ایجاد می شه که هنگام Buld با error زیر روبرو می شم:

Error 2 The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' \Setuand the file 'CrystalReports 12.0\CRRuntime_12_0_mlb.msi' in item 'Crystal Reports 2008' can not be located on disk. See Help for more information. C:\Documents and Settings\Administrator\Desktopp1\Setup1\Setup1.vdp roj Setup1

چه کامپوننتی باید نصب بشه تا Crystal Reports for .Net Framework 2.0 دسترسی داشته باشم

با سپاس فراوان

ahmadreza517
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 20:36 عصر
سلام دوست عزیز به آدرس زیر برو حتما جوابتو می گیری
کتاب رو دانلود کن بخون جواب مشکلتو نوشته (خوب بخون)

http://howprg.blogfa.com/post-9.aspx (http://howprg.blogfa.com/post-9.aspx)