PDA

View Full Version : سوال: استفاده از کد جاوا اسکریپت درون یک شرط

بیتا حکمت
جمعه 26 دی 1393, 21:16 عصر
سلام . من یک کد جاوا اسکریپت دارم . به این صورت .

<script type="text/javascript">
function myFunction() {
document.getElementById('<%= Label3.ClientID %>').value = "رمز عبور شما اشتباه است";
}
</script>

مشکلی که دارم اینکه نمی دونم چطور از این کد درون دستور IF و داخل یک باتن از نوع Asp.net استفاده کنم.

aminmousavi
جمعه 26 دی 1393, 23:04 عصر
سلام دوست عزیز . صورت مساله تون مقداری اشتباهه ، بهترین راه اینکه اونجایی که میخواین پیغام خطا رو نمایش بده یک کنترل لیترال بزارین توی code behinde اگر شرطتون false بود بنویسین :

Literal1.Text="<div> رمز عبور شما اشتباه است </div>";

بیتا حکمت
جمعه 26 دی 1393, 23:11 عصر
سلام دوست عزیز . صورت مساله تون مقداری اشتباهه ، بهترین راه اینکه اونجایی که میخواین پیغام خطا رو نمایش بده یک کنترل لیترال بزارین توی code behinde اگر شرطتون false بود بنویسین :

Literal1.Text="<div> رمز عبور شما اشتباه است </div>";

سلام و شب تون بخیر . یعنی راهی نیست که کد جاوا اسکریپت درون بلاک IF دستورات سی شارپ (Asp ) استفاده کنیم ؟
یا اینکه روش خوبی نیست ؟

aminmousavi
جمعه 26 دی 1393, 23:26 عصر
شب شما هم بخیر . از جاوا اسکریپت که به کد های asp دسترسی ندارین ، اگر بخواین همچین کاری کنین ، باید از code behind مقدار یک متغییر رو عوض کنین یا مقداری توی کنترلی بریزین یا از json بهره بگیرین یا ... ، یعنی باید یک flag ای سمت کلاینت بفرستین که جاوا بتونه دسترسی داشته باشه . که بشه با if پیاده سازی کرد .
تو صورت مساله شما اصلا نیازی به همچین کاری نیست ! یا از literal استفاده کنین یا یک کد javascript اینجکت کنین تو صفحه مثلا

document.getElementById('"+Label3.ClientID+"').value = "رمز عبور شما اشتباه است";

اما باز همون لیترال رو پیشنهاد میکنم .

samira3
یک شنبه 28 دی 1393, 09:41 صبح
با سلام
با كد زير در سي شارژ تابع جاوا با پارامتر p فراخواني مي شود.
ScriptManager.RegisterClientScriptBlock(this.Page, typeof(string), "MyFun1", String.Format("fileatch3('{0}');",p), true);