PDA

View Full Version : همون اول می خوام بدون صدا باشم

hello_world
دوشنبه 15 اردیبهشت 1382, 18:07 عصر
سلام . من کامپیوتر laptop دارم که بلندگوهاش داخلش هست و پیچی برای کم و زیاد کردن صدا ندارد و فقط از طریق نرم افزاری می شود صدای آن را تنظیم کرد :roll:

حالا فرض کنید صدا بلند بلند است و من سیستم را خاموش می کنم . بعدا موقع روشن کردن نصف شب چون تا قبل از آمدن ویندوز نمیشود صدا را تنظیم کرد همه از خواب می پرن :roll: :roll: چون اولش ویندوز صدا داره :? :?

mahmoodreza
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 00:41 صبح
راهی که به فکر من میرسهاینه که یه بالش بزاری روش :lol: :twisted:

mahmoodreza
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 01:14 صبح
یا اینکه میتونی صدای اول ویندوز را حذف کنی...
یادم نیست کجا میشد اینکارو کرد ولی فکر کنم تویه controlpanel بود

sayana
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 01:19 صبح
راه اول بهتر بود
و اما راه سوم : شب ها لپ تاپت رو روشن نکن 8)

hello_world
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 01:29 صبح
ey babaaa az daste shoma :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

sayana
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 01:38 صبح
ولی انگار به حرف ما گوش نکردی ها :wink:

Afshinpour
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 05:47 صبح
نوت بوک ها همیشه روی کیبورد کلیدی دارند به اسم FN که معموملا سمت چپ کیبورد و بغل کلید کنترل هستش .

اگر هم دقت کرده بشی روی کلید ها F1 F2 F3 ... علامتهایی کشیده شده. با نگه داشتن کلید FN و زدن اف ها میتونی خیلی چیز ها از جمله انتقال تصویر از مونیتور لپ تاپ به یک مونیتور دیگه یا همین کم و زیاد کردن صدا یا ... رو انجام بدی.

توی شکل زیر هم که یکمی کوچیکه !!! میتونی این کلید رو پایین سمت چپ ببینی. روی این صفحه کلید با اف7 و اف8 میتونی صدا رو کم و زیاد کنی و با اف6 کلا قطع و وصل (البته با نگه داشتن اف ان)

http://www.stadt-frankfurt.de/schulen/Ernst-Reuter-Schule-II/projekte/computermuseum/geraetekarten/laptop205tastatur.jpg

sayana
سه شنبه 16 اردیبهشت 1382, 22:19 عصر
علی آقا میشه در مورد انتقال تصویر از مانیتور لپ تاپ به یه مانیتو دیگه توضیح بدی
من یه بار مانیتورم رو به لپ تاپ وصل کردم ولی مانیتور چیزی نشون نداد نمی دونستم باید از کلیدهای کمکی هم استفاده کنم :oops:

Afshinpour
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1382, 14:58 عصر
سایانا جان

با همون کلید اف ان و یکی از کلیدهای اف میشه این کار رو کرد. تصویر هم به چند مرحله منتقل میشه . با یکبار زدن تصویر روی هر دو تا مانیتورها هست. با دفعه بعد فقط روی مانتیور کمکی با دفعه بعد .....

توی عکس زیر اف ان با اف3 این کار رو میکنه. اگر دقت کنی حتما روی کیبوردت اون رو پیدا میکنی:
http://www.compaqrepair.com/images/compaq/keyboard/171819-001.jpg

Siavash_amature
دوشنبه 02 تیر 1382, 23:35 عصر
برو تو Control panel قسمت sound و گزینه start windows را پیدا کن و صداشا حذف کن :wink: