PDA

View Full Version : مشکل با opPause و countdowntimer

desatir7316
شنبه 27 دی 1393, 21:35 عصر
سلام دوستان
خسته نباشید
من توی onCreate و onPause برنامه از countdowntimer با تیک یک ثانیه استفاده کردم. یه مشکلی که هست اینه وقتی برنامه رو با دکمه home مینی مایز می کنم و بعد دوباره می رم از تو منو برنامه رو باز می کنم ، آیتم های برنامه پاک می شن و دوباره ساخته می شن، توی تایمر هامم دقیقا دارم همین کار رو می کنم، یعنی آیتم هار روی صفحه رو پاک می کنم و دوباره ایجاد می کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید.

emaad_gh
یک شنبه 28 دی 1393, 19:29 عصر
سلام دوستان
خسته نباشید
من توی onCreate و onPause برنامه از countdowntimer با تیک یک ثانیه استفاده کردم. یه مشکلی که هست اینه وقتی برنامه رو با دکمه home مینی مایز می کنم و بعد دوباره می رم از تو منو برنامه رو باز می کنم ، آیتم های برنامه پاک می شن و دوباره ساخته می شن، توی تایمر هامم دقیقا دارم همین کار رو می کنم، یعنی آیتم هار روی صفحه رو پاک می کنم و دوباره ایجاد می کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید.
بیشتر توضیح بدید که دقیقا مشکل چیه؟

desatir7316
یک شنبه 28 دی 1393, 21:03 عصر
وقتی برنامه رو می فرستم background بعد از توی لیست برنامه ها دوباره بازش می کنم، تیک تایمر توی onPause هنوز در حال اجراس و مشکل آفرین شده

emaad_gh
دوشنبه 29 دی 1393, 09:23 صبح
وقتی برنامه رو می فرستم background بعد از توی لیست برنامه ها دوباره بازش می کنم، تیک تایمر توی onPause هنوز در حال اجراس و مشکل آفرین شده
اگر منظورتون اینه که می خواهید CountDownTimer را بعد از رفتن به OnPause ببندید از

timer.cancel();
استفاده کنید.

desatir7316
دوشنبه 29 دی 1393, 23:38 عصر
نخیر
شما بگید کلا چیکار می شه کرد که وقتی از onpause میای بیرون دیگه کدهاش اجرا نشن
وقتی از oncreate میای بیرون دیگه کدهاش اجرا نشن و ...

مرسی