PDA

View Full Version : سوال: چگونه لیست سایت های نمایش داده شده در گوگل را بدست آوریم ؟

dele_ghamgin_2008
شنبه 27 دی 1393, 22:44 عصر
سلام .
1- من یک وب بروز دارم که آدرس این لینک (https://www.google.com/search?q=%D9%85%DB%8C%D9%88%D9%87) رو توش لود میکنم .
مشاهده میشه که پس از سرچ ، اسم ده سایت در وب بروز نمایش داده میشه . حال میخواهم اسامی این 10 سایت رو در لیست باکس لیست کنم . خیلی به این برنامه نیاز دارم. لطفاً راهنمایی کنید. با تشکر

2- من یک لیست باکس دارم که توش ده تا سایت نوشته شده . چگونه می توانم توی لیست باکس سرچ کنم ؟ یعنی این ده آیتم رو با سایت مد نظرم خودم قیاس کنم . که اگر سایت من در این لیست وجود داشت ، شماره ایندکس اون سایت رو بهم برگردونه و اگر وجود نداشت شماره 0 رو به من برگردونه.

dele_ghamgin_2008
یک شنبه 28 دی 1393, 18:01 عصر
دوستان و بزرگان برنامه نویس ایران . اگر از طریق وب بروزر کسی از دوستان اطلاعاتی دارد در اختیار ما قرار دهد . بخصوص سوال دوم من را . سوال اول را به یک روش غیر از وب بروزر بدست آوردم. ممنونم .

dele_ghamgin_2008
سه شنبه 30 دی 1393, 13:26 عصر
دوستان و بزرگان برنامه نویس ایران . اگر از طریق وب بروزر کسی از دوستان اطلاعاتی دارد در اختیار ما قرار دهد . بخصوص سوال دوم من را . سوال اول را به یک روش غیر از وب بروزر بدست آوردم. ممنونم .

سلام مجدد . بنده توانستم پاسخ سوال 2 را بدست آورم . ولی همچنان با سوال 1 مشکل دارم اینکه لیست سایت هایی که در وب بروزر نمایش داده میشود را استخراج کنم . البته وب بروزر من نتایج گوگل را نمایش می دهد.