PDA

View Full Version : سوال: بهم ریختن محتوا سایت

patrik68
یک شنبه 28 دی 1393, 19:58 عصر
سلام
وقتی کدهای بوت استرپ رو داخل notpad++ مینویسم و html ذخیره میکنم بدون مشکل نمایش داده میشه ولی در ویژوال استدیو 2012 mvc صفحه بهم میریزه علتش چیه ؟
دستورات بوت استرپ در ویژوال استدیو کار میکنه مثلا دکمه های بوت استرپی رو نشون میده ولی سر جاش نیست و کلا صفحه بهم میریزه
از نسخه های bootstrap-3.3.1 و حتی نسخه فارسی rbootstrap.ir هم استفاده کردم نشد
]چرا موقعی که از دستورات بوت استرپ استفاده میکنم شبیه strongly typed نیست اسمشو نمیدنم چیه ولی وقتی چند حرف دستورو مینویسی بقیشو برات ولی برای من نمیاره نمیدونم مشکل از گجاست
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

aroshanzamir
یک شنبه 28 دی 1393, 22:36 عصر
سلام وقت بخیر
دارم تعجیب می کنم... فایل بوت استرپ را به صفحه ارجاع دادی ؟
اصلا نباید بهم بریزه : شاید یه مشکل دیگه وجو داشته باشه تو کد های HTML
...
حالا اگر مشکل برطرف نشد بگو تا یک مثال انجام بدم و واست آپلود کنم ...

patrik68
دوشنبه 29 دی 1393, 10:31 صبح
سلام مشکل بهم ریختن صفحه حل شد الان یه مشکل دیگه داره اینه که وقتی از بوت استرپ فارسی استفاده میکنم صفحه رو که کوچیک میکنم اسکرول افقی میخوره
وقتی دستورات بوت استرپ رو داخل ویژوال استدیو تایپ میکنید برای شما helper میاره ؟
<div class="منظورم اینجاست"

aroshanzamir
دوشنبه 29 دی 1393, 14:15 عصر
سلام مشکل بهم ریختن صفحه حل شد الان یه مشکل دیگه داره اینه که وقتی از بوت استرپ فارسی استفاده میکنم صفحه رو که کوچیک میکنم اسکرول افقی میخوره
وقتی دستورات بوت استرپ رو داخل ویژوال استدیو تایپ میکنید برای شما helper میاره ؟
<div class="منظورم اینجاست"

آره چرا نیاره میگم دارم تعجب می کنم .. تازه اگر فایل بوت استرپ را به صفحه ارجاع نداده باشی هنوز هموشمندی خودش را داره فقط موقع اجرا اون را نمیشناسد ...
واقعا نمی دونم چرا این جوریه ....
بزار یه مثال واست آپلود کنم بعدش ببین تو ویژوال استدیو شما هوشمندی داره یا نه ؟اوکی

patrik68
دوشنبه 29 دی 1393, 15:32 عصر
دستت درد نکنه مشکل اسکرول هم حل از نسخه بوت استرپ بود ولی هنوز مشکل helper حل نشده اگر زحمتی نیست اون فایلو که میگی آپلود کن ممنون