PDA

View Full Version : نظرتون راجع به کار جدیدم

olampiad
سه شنبه 30 دی 1393, 04:41 صبح
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
این نمونه کار جدید من هستش.
sjji.ir
میشه نظرتون رو دربارش بگید؟
سرعت لودش چ طوره؟
طراحیش چ طوره؟
امکاناتش چ طوره؟
رابط کاربریش چ طوره؟
در کل سایت من رو چ طور دیدید.
مشکلات اصلیش کجاست؟
منتظر نظرات سازنده تتان هستم.

این وبسایت من رو اگه خودتون طراحی کنین چقدر بهش قیمت میزارین؟
اگه ی کوچولو توش بگردین همه چی دستون میاد ولی من باز ی توضیحات مختصری میدم
این وبسایت رو ب صورت mvc طراحی کردم و بخش مدیریت مطالب و مدیریت گالری بسیار ساده ای رو داره و هرکس که از راه برسه میتونه مدییتش کنه.
ی بخش داره که تصاویر رو میگیره و هم میتونی کیقبت عکس رو بیشتر کنی و هم کم تر.
بخش آمار وبسایت درست کردم ک آمار روزانه هفته و ماه رو میده و فقط مدیر میتونه ببینه
بخش سفارش آنلاین وجود داره که مشتری میتونه تو صفحه معرفی اون محصول هر تعداد از اون محصول رو نمایش بده.
مدیرت خبرنامه
مدیریت گالری
مدیریت محصول
مدیریت اسلایدر
مدیریت پروژه ها
و ...
خیلی ممنون

MMSHFE
سه شنبه 30 دی 1393, 08:36 صبح
درمورد سایتتون باید بگم که سرعت لودش خوبه اما بخش مهمی از این سرعت بخاطر استفاده از هاست داخلی (ایران) هست. عکسهای صفحه اصلی (Slider) حجم زیادی دارن و این مسئله باعث کاهش سرعت توی سیستمهایی که اینترنت کند دارن میشه. درمورد طراحی که توی این تالار نباید نظر بدیم. درمورد کدنویسی هم که چیزی از کدها مشخص نیست. درمورد سئو هم لینکها خوب تولید شدن ولی میتونید بهترش کنید. مثلاً برای هر محصول یک شناسه لاتین Unique انتخاب کنید (توی دیتابیس) و لینک رو براساس اون تولید کنید تا بتونین بجای لینکی مثل sjji.ir/group/show/5 از لینک sjji/group/show/abzar استفاده کنید. ترجیحاً برای عکسهای پیشنمایش، یک نسخه سایز کوچک تولید و از همون استفاده کنید نه اینکه عکس بزرگ رو Scale کنید. بهتره افزونه هایی مثل SEO Doctor رو روی فایرفاکس نصب داشته باشین و سایتتون رو باهاش تحلیل کنید و نوافق SEO رو برطرف کنید. ازنظر ظاهری هم من تخصص ندارم که بخوام نظر کارشناسی بدم ولی همینقدر میدونم که فونت Tahoma دیگه مناسب نیست و ازطرفی جاهایی که از فونت یکان استفاده کردین، وب فونت بوده و این خوبه اما بهتره همه جا از همین فونت یا یک فونت دیگه (اونهم بصورت وب فونت) بجای Tahoma و امثال اون استفاده کنید.

arash691
سه شنبه 30 دی 1393, 12:06 عصر
همون اول که میای تو سایت با یک عکس بزرگ و تا کمی بی روح مواجه میشی و اصلا" نوشته ای راجع به شرکت و کسب و کارش وجود نداره . یکسری عکس در حال حرکت هستن و شما هیچ تسلطی تو عقب و جلو کردنشون نداری . معمولا" انتظار میره به فوتر که میرسیم شماره تلفن و یه ادرس از شرکت ببینیم ولی هیچی نیست . عکس ها بدجوری سایت رو بی روح کرده بخاطر اینکه رنگش مایل به کرم و طوسی و ایناس بعد شما هم خاکستری و پس زمینه رو سفید کارکردی که بدتر شده ... تو قسمت فوتر ( فروش ویژه و پروژه های در حال اجرا فقط یک عکس خیلی جالب نیست ) بعدشم همه چیز تو فوتر یجورایی جم شده از دو طرف .

منو خوب بود ، سرعت سایت هم خوب بود
اینا رو درست کن :لبخند:

hamedarian2009
سه شنبه 30 دی 1393, 14:13 عصر
سلام از لحاظ ظاهری به نظرم اسلایدر خیلی بزرگی داری که اصلا با دیگر قسمت هاش تناسب نداره

nsco_nsco
سه شنبه 30 دی 1393, 15:18 عصر
سلام به نظر من سایت خوبی شده خسته نباشید من برعکس دوستان که میگن اسلایدر بزرگه من می گم برای این نوع سایت این مدل خیلی خوبه تو این طیف کاری سنگبری و این طور شرکت ها بیشتر این گونه می پسندند برای همین می گم خوبه حق با مشتری هست :لبخندساده: رنگ بندی هم خوبه فقط ادرس و اینها را در صفحه اصلی کامل بزن با شماره و ایمیل شون را دیگه حله بازم موفق باشی دوست من