PDA

View Full Version : سوال: ابهامات در رابطه با Stimulsoft

jaykob
سه شنبه 30 دی 1393, 11:35 صبح
سلام

من در رابطه با Stimulsoft چند تا سوال دارم :

۱ - این گزارش ساز به خوبی فارسی رو پشتیبانی می کنه ؟
۲ - به نظر شما این گزارش ساز برای گزارشات حرفه ای بهترین انتخابه ؟
۳ - برای کار در MVC بهترین انتخاب این است که از نسخه Stimulsoft Reports.Ultimate استفاده بشه یا Stimulsoft Reports.Web ؟
۴ - بهترین مرجع برای یادگیری تمامی مواردش کجا هست ؟
۵ - نسخه کرک شده رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟

خیلی ممنون

r4hgozar
سه شنبه 30 دی 1393, 18:07 عصر
سلام.
سوال 1 و 2 بله به نظر من.
سوال 5. من از سایت راسخون نسخه کرک شده رو گرفتم خیلی عالی بود.

jaykob
چهارشنبه 01 بهمن 1393, 09:28 صبح
سلام

خیلی ممنون از راهنماییهاتون فقط لطفا بفرمایید از کدام نسخه باید استفاده کنیم ( سوال ۳ )
و چه مرجع مناسبی حتی با هزینه برای یادگیریش وجود داره ....

r4hgozar
پنج شنبه 02 بهمن 1393, 10:02 صبح
سلام.
من از نوسخه ultimate استفاده کردم.
آموزش جامعش در اینترنت بسیار زیاده.
خوبیهاش اینه که فقط با کپی کردن یه dll می تونین ازش استفاده کنین و دیگه لازم نیست هیچی در پروژه یا سیستم مشتری نصب بشه.
نحوه کار باهاش خیللی سادس.
اگه هم بخواین حرفه ای کار کنین همه جور امکاناتی داخلش هست.
یه جستجو بزنین آموزش استیمول سافت هم فارسی و هم انگلیسیش بسیاز زیاده.

alireza_rashvand
پنج شنبه 02 بهمن 1393, 18:30 عصر
بهترین گزارش, خود html است!
کمی وقت گیر هست ولی به مرور زمان می بینید که نوشتن گزارشات توسط خودتون هم بسیار لذت بخشه هم بسیار دقیق تر.

تو webform خیلی با این گزارشات از جمله همین گزارش سرو کله زدم پروژه هم نوشتم ولی خیلی وقته هر نوع گزارشی و خودم می نویسم...

hastiam
دوشنبه 06 بهمن 1393, 09:12 صبح
بهترین گزارش, خود html است!
کمی وقت گیر هست ولی به مرور زمان می بینید که نوشتن گزارشات توسط خودتون هم بسیار لذت بخشه هم بسیار دقیق تر.

دوست عزیز حرف شما کاملا درسته، لذت بخش هست اما نرم افزارهای گزارش گیری امکاناتی مثل خروجی اکسل و یا پرینت دارند که اگه بخوایم خودمون برنامه هاشو بنویسیم خیلی سخته، البته این نظر شخصی بنده هست چون تست کردم و به هیچ نتیجه ای نرسیدم. مثلا وقتی گزارش رو خودم با html نوشتم خواستم پرینت بگیرم پرینت گزارش رو اصلا خوب نشون نمیداد.مثلا میخواستم فونتش یه کم ریزتر باشه اما با هر فونت و اندازه ای که خودش به طور پیش فرض داشت پرینت می گرفت. و یا حتی خروجی اکسل که همه اطلاعات رو تو یک ستون نشون میداد.
نمیدونم شاید من نتونستم. بنابراین مجبور شدم سراغ نرم افزارهای گزارش گیری مثل استیمول برم.
ولی اگه بشه امکاناتی که یک نرم افزار گزارش سازی داره رو پیاده سازی کرد واقعا لذت بخشه و دستت برای هر تغییری بازه.