PDA

View Full Version : سوال: شبیه ساز گوگل در سی شارپ

tara-km
سه شنبه 30 دی 1393, 20:38 عصر
با سلام
برای نوشتن یک سیستم مثل شبیه ساز گوگل که قسمت مدیر و کاربر مجزا باشند و خاصیت gui داشته باشد و هم چنین مدیر درایو هایی که قرار است index شود را تعیین کند . در سی شارپ چگونه باید کد زد ؟؟

mostafah110
سه شنبه 30 دی 1393, 20:42 عصر
شبیه ساز گوگل چی هست؟؟ لینکی که در موردش اطلاعی بده بفرست بی زحمت.

tara-km
سه شنبه 30 دی 1393, 20:57 عصر
لینکی ندارم . یک سیستم جستجو برای pc که قسمت مدیر و کاربر دارد و مدیر فایلهای .txt را که قرار است روی انها index شود را تعیین میکند کاربر هم درخواست هایی را که می دهد چه به صورت query های بولی و چه به صورت عبارتی . سیستم باید براساس اهمیت فایل ها را رتبه بندی و مرتب کرده و به کاربر نشان دهد یک جوری مثل سرچ کردن در گوگل .
امیدوارم تونسته باشم منظور سوالمو رسونده باشم

mostafah110
سه شنبه 30 دی 1393, 21:25 عصر
آها. متاسفانه کمکی از دستم برنمیاد. ببخشید

arash_flag
سه شنبه 30 دی 1393, 21:37 عصر
سلام دوست عزیز
شما باید کار کردن با بانک اطلاعاتی را بلد باشید که ابتدا یک قسمت برای مدیر طراحی کنید که آدرس یا خود فایل را به بانک اطلاعاتی بده و یه قسمت کاربر که بتونه جستجو بکنه /
امید وارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم .

tara-km
سه شنبه 30 دی 1393, 22:20 عصر
سلام دوست عزیز
شما باید کار کردن با بانک اطلاعاتی را بلد باشید که ابتدا یک قسمت برای مدیر طراحی کنید که آدرس یا خود فایل را به بانک اطلاعاتی بده و یه قسمت کاربر که بتونه جستجو بکنه /
امید وارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم .

ممنون ازتون راستیاتش من تازه یادگیری زبان سی شارپو برای پروژم شروع کردم و بیشتر به c++ مسلطم . شما منبعی برای اموزش این بانک اطلاعاتی ندارید؟؟ یا پروژه ای که در ان از بانک اطلاعاتی استفاده شده باشه ؟

arash_flag
چهارشنبه 01 بهمن 1393, 12:35 عصر
به نظر من شما ابتدا باید با بانک اطلاعاتی sql , access,oracle آشنا شوید که یا ی جستجو ساده در گوگل میشه کتاب آموزشی رایگان دانلود کرد
و بعد باید پیگیر پروژه و نمونه باشید که اونم با پیام خصوصی در ارتباط باشید :خجالت: